Gebelikte tükürme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İklim tarafından oluşturulan Gebelikte tükürme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,303 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte tükürme
Konbuyu başlatan İklim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İklim

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Görünmen iyi olur canım.Hamilelikte bende inan kendimi tanıyamıyorum.Farklı farklı şeyler başıma geliyor.Hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza alırız inşaAllah.
Amin inşallah Allah yardımcımız olsun ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende aynıyım 14 hafta 3 günlük benımde
Ayyyy ne kötü bişey demi valla hayatım bitti hiç biseyden zevk almıyorum Dr gidecem pazartesi günü KBB görünecem yoksa olacak gibi değil 🥺🥺🥺🥺😓

Ayyyy ne kötü bişey demi valla hayatım bitti hiç biseyden zevk almıyorum Dr gidecem pazartesi günü KBB görünecem yoksa olacak gibi değil 🥺🥺🥺🥺😓

Son düzenleme:

Nurdan

Kayıtlı Üye
rank
13+5 günlük hamileyim tükürüğümü yutamiyorum böyle bir şey başına gelen varmı nasıl kurtuldunuz veya kaçıncı ay hafta da bitti lütfen yardım edin lütfen
Bende 14 hafta 3 günlük gebeyim bendede aynı sıkıntı var ağzımla bir tükürük oluyo sürekli tükürme gereği duyuyorum ve çok kötü.

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Sürekli tükürüyorum biseylerle gece gündüz :(

Keşke bende öyle olsam şuan bütün hayatım mahvoldu herşeye tükürüyorum sanki benim tükürüğüm değil gibi iğrenç bişey :(

Keşke bende öyle olsam şuan bütün hayatım mahvoldu herşeye tükürüyorum sanki benim tükürüğüm değil gibi iğrenç bişey :(

Yaa insan hamile olunca her şeye farklı bakıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar