Gebelikte uyuz nasıl geçer

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Amine zehra tarafından oluşturulan Gebelikte uyuz nasıl geçer başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 863 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte uyuz nasıl geçer
Konbuyu başlatan Amine zehra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mervetarik

Amine zehra

Kayıtlı Üye
rank
12 haftalık hamileyim aile apartmanda oturuyoruz herkes uyuz oldu bnde oldum ne yapicsm kafayı yiycem kaşınmaktan yardım edin lütfen

M

Melekim

Guest
12 haftalık hamileyim aile apartmanda oturuyoruz herkes uyuz oldu bnde oldum ne yapicsm kafayı yiycem kaşınmaktan yardım edin lütfen..scab forte uyuz kremi aldim siteyi takip edin 2 kutu kullandım geçti..ama hergun btun kıyafet çarşaf ne varsa yıkayıp 3 gün posetliceksiniz..sitenin whatsap adresinden konuşursunuz anlatırlar

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
12 haftalık hamileyim aile apartmanda oturuyoruz herkes uyuz oldu bnde oldum ne yapicsm kafayı yiycem kaşınmaktan yardım edin lütfen
Allah yardımcın olsun eşimin aileside aynı durumda salgın varmış sanırım bendede ay ı olmuştu bir senede atlatabildim çok kötüydü uyku bile uyuyamıyodum

mervetarik

Kayıtlı Üye
rank
Bende olmuştum çok önceden ve ilaçlar işe yaramıyordu sirke dokuyordum vücuduma yakıyor ama geçiriyor bir iki kez yapmaya

Tüm sayfalar yüklendi.