Gebelikte Uyuz olmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Surpriz tarafından oluşturulan Gebelikte Uyuz olmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,086 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Uyuz olmak
Konbuyu başlatan Surpriz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arzu Asel

Surpriz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar doktor uyuz olduğumu söyledi kremler kullandım iki ay oldu geçmedi olup atlatan var mı aranızda bilgi verir misiniz? 24+6 haftalık gebeyim

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar doktor uyuz olduğumu söyledi kremler kullandım iki ay oldu geçmedi olup atlatan var mı aranızda bilgi verir misiniz? 24+6 haftalık gebeyim
Bence evde ne kadar çarşaf yastık yorgan battaniye vs varsa yüksek derecede yika halilar perdeler evi dezenfekte et uyuz olmadan önce nerede ve kimlerle bir araya geldin hatırla canım ve onlarla alakayı kes doktorun verdiği ilaç vs neyse kullan inşallah geçer

Surpriz

Kayıtlı Üye
rank
Bence evde ne kadar çarşaf yastık yorgan battaniye vs varsa yüksek derecede yika halilar perdeler evi dezenfekte et uyuz olmadan önce nerede ve kimlerle bir araya geldin hatırla canım ve onlarla alakayı kes doktorun verdiği ilaç vs neyse kullan inşallah geçer
Hepsini yaptık ne yazikki devam ediyor teşekkürler sagolun

Zeynep0147

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikte geçirmedim ama gebelikten önce geçirmiştim doktorun verdiği ilaçları harfiyen aile boyu uygulamanız gerekiyor yani aynı evde kim varsa tedaviyi aynı anda yapmanız gerekiyor bütün kişisel eşyaları ayrı kullanın çarşaf yastık battaniye yorgan hepsini her gün değiştirin atlatırsınız inşaAllah Allah yardımcınız olsun çok zor bir durum

Prensannesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bende 1 sene yakın nerdeyse geçirmiştim hiç dışarı bile cikamazdim nerdeyse okadar kötüydüm doktora gittim uyuz hastalığı dedi kaç kere gittim ilaç yazdı hiç biri geçirmedi sonra biri bir krem önerdi onu kullandım iki hafta da kaşıntı falan birşey kalmadı tabi sürekli kıyafetlerimi falan yıkayıp utuletip öyle giyerdim kremin ismi (Wilkinson) genede bi doktoruna danış gebelikte kullanılıyor mu bilmiyorum inşallah tez vakitte geçer çok zor bir hastalık

Tüm sayfalar yüklendi.