Gebelikte yaşanan problemler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve Pekşen tarafından oluşturulan Gebelikte yaşanan problemler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 997 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte yaşanan problemler
Konbuyu başlatan Merve Pekşen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve Pekşen

Merve Pekşen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba. Gebeliğinde düşük tehdidi yaşayan oldu mu varsa bu dönemi nasıl atlattınız? 13.haftadayım ikizlerime gebeyim 1 haftadır kanamam var ilaç kullanıyorum ve sürekli yatıyorum. Stresli geçiriyorum elimde olmadan.

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
Geçmiş olsun. Bu dönemde en önemli olay bol bol dinlenmek çok fazla hareket etmemek. Bebek tutunmaya çalışıyor. Moralini yüksek tut stres yapmamaya çalış. Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

Merve Pekşen

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun. Bu dönemde en önemli olay bol bol dinlenmek çok fazla hareket etmemek. Bebek tutunmaya çalışıyor. Moralini yüksek tut stres yapmamaya çalış. Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
Çok teşekkür ederim🙏🏻Moral çok önemli gerçekten ama kanama devam ettikçe korkum da devam ediyor. İnşallah sağlıcakla gelirler.

Kızlar merhaba. Gebeliğinde düşük tehdidi yaşayan oldu mu varsa bu dönemi nasıl atlattınız? 13.haftadayım ikizlerime gebeyim 1 haftadır kanamam var ilaç kullanıyorum ve sürekli yatıyorum. Stresli geçiriyorum elimde olmadan.
canım benim oldu önce düşük önleyici iğne oldum progestan kullandım 3 ay ve sürekli yattım evde çok şükür şimdi iyiyiz 5 aylık olduk

Merve Pekşen

Kayıtlı Üye
rank
canım benim oldu önce düşük önleyici iğne oldum progestan kullandım 3 ay ve sürekli yattım evde çok şükür şimdi iyiyiz 5 aylık olduk
İğne yapmadılar ama progestana başlattılar beni de. Uzun bir süre kullanabilirsin dedi doktorum ve sürekli yatıp dinlenmem söylendi. İnşallah biz de sıkıntısız atlatırız🙏🏻

İğne yapmadılar ama progestana başlattılar beni de. Uzun bir süre kullanabilirsin dedi doktorum ve sürekli yatıp dinlenmem söylendi. İnşallah biz de sıkıntısız atlatırız🙏🏻
evet tehlike geçene kadar kullanıyorsun canım bide dediği gibi sürekli dinlen yatarken de ayağının altına yastık koy çok dikkat et canım inşallah bi an önce atlatırsın

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Geçmiş olsun canım sürekli yat dinlen bol bol meyve ye sebze ye vitaminli yiyecekler tüket ALLAHIN İZNİYLE BİRŞEY OLMAZ 🤲💙

Asmin❤Asaf

🧕
Mod
rank
Gecmis olsun iki gebeligimde de dusuk risklerim vardi surekli yatarak gecirdim hastanelerde yatis yapiyolardi devamli kizimda vaktine kadar dayanabildim ama oglumda cenazemiz vardi surekli ayakta durmaktan 33 haftalik suyum geldi ve dogumum oldu 😒

Merve Pekşen

Kayıtlı Üye
rank
Gecmis olsun iki gebeligimde de dusuk risklerim vardi surekli yatarak gecirdim hastanelerde yatis yapiyolardi devamli kizimda vaktine kadar dayanabildim ama oglumda cenazemiz vardi surekli ayakta durmaktan 33 haftalik suyum geldi ve dogumum oldu 😒
Covid olduğu için hastane de yatırmıyorlar uzun süre evde dinleniyorum umarım normal zamanında sağlıcakla gelirler🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar