Gebelikten korunma yöntemi mucize gibi ❣️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Helin in annesi tarafından oluşturulan Gebelikten korunma yöntemi mucize gibi ❣️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,685 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikten korunma yöntemi mucize gibi ❣️
Konbuyu başlatan Helin in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hepimiz doğumdan sonra korunma yöntemleri hakkında bilgi edinmek istiyoruz bu yöntem 3yil koruyormus, ben Instagram da gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim fikir olsun kızlar ,bu da yeni çıkmış malum bazı erkeklerin çoğunluğu kadınların korunmasını istiyor, bence benim gibi unutkan kardeşlerim için eğer yaptırırsanız telefonunuza bı hatırlatma yapın 3yilin sonunda devam etmek isterseniz devam edin kızlar ben doktorun Instagram etiketliyim bı bakın hepiniz öpüyorum sevgiler 🙏🍀❤️https://www.instagram.com/reel/CYCdL9yKcY8/?utm_medium=copy_link
Anlamadim ben bu takılan şey kola mı takılıyor acaba kol ne alakaymis bence sprail daha iyi ben hayatta takamam bunu koluma ayy

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hepimiz doğumdan sonra korunma yöntemleri hakkında bilgi edinmek istiyoruz bu yöntem 3yil koruyormus, ben Instagram da gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim fikir olsun kızlar ,bu da yeni çıkmış malum bazı erkeklerin çoğunluğu kadınların korunmasını istiyor, bence benim gibi unutkan kardeşlerim için eğer yaptırırsanız telefonunuza bı hatırlatma yapın 3yilin sonunda devam etmek isterseniz devam edin kızlar ben doktorun Instagram etiketliyim bı bakın hepiniz öpüyorum sevgiler 🙏🍀❤️https://www.instagram.com/reel/CYCdL9yKcY8/?utm_medium=copy_link
Hosgeldin cnmmmm seni gorunce cok sevindim bebisin nasil nasil gidiyor annelik

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
En iyisi bildiğini taktırmak kuzum ya daha önceden de sprail taktirmistim yine onu taktiririm cnm ya garanti olsun,😁❣️
Bende bundan sonra sipral isdiyorum ikincim rabbime sükürler olsun bir kızım var buda hayırlısıyla oğlan olacaq bundan sonra korunmak isdiyorum ama spraldan korkuyorum ondan sonra cok insan vücuda düşüb düşmemsi var dediler ne bileyim kan kesmiyor ay ne bileyim ya kuzum biranlık korkuyorum bir yanda eşim izin vermiyor taktıtmaya ay bilmiyorum napacam 🤦🤷

Tüm sayfalar yüklendi.