Gebelikten korunma yöntemi mucize gibi ❣️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Helin in annesi tarafından oluşturulan Gebelikten korunma yöntemi mucize gibi ❣️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,674 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikten korunma yöntemi mucize gibi ❣️
Konbuyu başlatan Helin in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar hepimiz doğumdan sonra korunma yöntemleri hakkında bilgi edinmek istiyoruz bu yöntem 3yil koruyormus, ben Instagram da gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim fikir olsun kızlar ,bu da yeni çıkmış malum bazı erkeklerin çoğunluğu kadınların korunmasını istiyor, bence benim gibi unutkan kardeşlerim için eğer yaptırırsanız telefonunuza bı hatırlatma yapın 3yilin sonunda devam etmek isterseniz devam edin kızlar ben doktorun Instagram etiketliyim bı bakın hepiniz öpüyorum sevgiler 🙏🍀❤️https://www.instagram.com/reel/CYCdL9yKcY8/?utm_medium=copy_link
Tesekur edirim canim❤herzaman bizimle birseyler boluşduyin icin🌸

Sybm

Guest
rank
Kızlar hepimiz doğumdan sonra korunma yöntemleri hakkında bilgi edinmek istiyoruz bu yöntem 3yil koruyormus, ben Instagram da gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim fikir olsun kızlar ,bu da yeni çıkmış malum bazı erkeklerin çoğunluğu kadınların korunmasını istiyor, bence benim gibi unutkan kardeşlerim için eğer yaptırırsanız telefonunuza bı hatırlatma yapın 3yilin sonunda devam etmek isterseniz devam edin kızlar ben doktorun Instagram etiketliyim bı bakın hepiniz öpüyorum sevgiler 🙏🍀❤️https://www.instagram.com/reel/CYCdL9yKcY8/?utm_medium=copy_link
Helin bende korkuyorum nasıl yapacam ebe diyor 3 ay igne adet olmuyom hiç

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi doktorun Instagram i yazdım hayatım bence doğum yaptığın hastaneyi arayıp sorabilirsin inşallah yaptırırsın ben kesin sonuç olarak görüyorum hap siskoluk yapıyor stres spiral kayma yaparsa hamile kalmak mümkün prazevaif erkeklerin kullandığını sanmıyorum bütün sorumluluk bizde eğer ki istemiyorsak bebek kendi önlemimizi biz alırız kızlar

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Ya ben bunu duymuştum daha önce kol sprial i mi ne diyorlar. Daha bekarken yengem bahsetmişti. Şimdi bunu takınca hamilelikten mi korunuyıruz.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallahi doktorun Instagram i yazdım hayatım bence doğum yaptığın hastaneyi arayıp sorabilirsin inşallah yaptırırsın ben kesin sonuç olarak görüyorum hap siskoluk yapıyor stres spiral kayma yaparsa hamile kalmak mümkün prazevaif erkeklerin kullandığını sanmıyorum bütün sorumluluk bizde eğer ki istemiyorsak bebek kendi önlemimizi biz alırız kızlar
Haklısın valla. Erkeklerin umrunda bile değil. Hem 2 3 sene ara verelim diyo hemde 1 kereden bişey olmaz diyo

Tüm sayfalar yüklendi.