Sorum var Gebeyim enfeksiyon var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde yasemin doğru tarafından oluşturulan Gebeyim enfeksiyon var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 339 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebeyim enfeksiyon var
Konbuyu başlatan yasemin doğru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

yasemin doğru

Kayıtlı Üye
rank
Yani o psikoloji ile evlenmek biraz mantıklı olmamış ki bence sende farkındasın bazı şeylerin ama olacağı varmış olmuş canım şuan pişman olmak yerine önüne bak. Canını sıkma ileri doğru başka bir eve geçerseniz evlatlarını kesinlikle yanına al. Çünkü şimdi değilse bile kardeşleri doğunca ona bakıyorsun da bize neden bakmıyorsun diye düşünecekler ne kadar dile getirmeseler bile bunun hissiyatı ile büyüyecekler .
Aynen bende öyle düşünüyorum bu yüzden bebek doğduğunda zten okullar tatıl olmuş olacak.. Yanıma alıcam hem bebeğe karşı sahıplenme olsun hemde dedıgınız gibi ona bakıyosun bızı bıraktın demesinler..
Allah'ın izniyle inşallah maddi anlamda düze çıkınca ilk işim evi değişip kızlarımı almak..
Şimdiki eşim problem etmiyor gelsinler dıyo ki bıle bıle zten evlendı benimle ama işte dedıgım gibi nasıl oldu bu evlilik gerçekleşti inan bende anlamıs değilim,, her şerde vardır bı hayır... Rabb'im böyle görmüş, sınavdan geçmeye çalışıyorum
Hâliyle bu sıkıntılardan dolayı suankı gebelıgımden hıcbısey anlamıyorum bazen unutuyorum bebegın olduğunu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynen bende öyle düşünüyorum bu yüzden bebek doğduğunda zten okullar tatıl olmuş olacak.. Yanıma alıcam hem bebeğe karşı sahıplenme olsun hemde dedıgınız gibi ona bakıyosun bızı bıraktın demesinler..
Allah'ın izniyle inşallah maddi anlamda düze çıkınca ilk işim evi değişip kızlarımı almak..
Şimdiki eşim problem etmiyor gelsinler dıyo ki bıle bıle zten evlendı benimle ama işte dedıgım gibi nasıl oldu bu evlilik gerçekleşti inan bende anlamıs değilim,, her şerde vardır bı hayır... Rabb'im böyle görmüş, sınavdan geçmeye çalışıyorum
Hâliyle bu sıkıntılardan dolayı suankı gebelıgımden hıcbısey anlamıyorum bazen unutuyorum bebegın olduğunu
Aynen öyle canım imtihan ediliyorsun büyük ihtimalle ama sabır sabrın sonu selamet derler . Eminim en kısa sürede düzlüğe çıkacaksınız sen ve evlatların eşin de problem etmiyormuş Allah razı olsun ondan da 🤲🏻

yasemin doğru

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle canım imtihan ediliyorsun büyük ihtimalle ama sabır sabrın sonu selamet derler . Eminim en kısa sürede düzlüğe çıkacaksınız sen ve evlatların eşin de problem etmiyormuş Allah razı olsun ondan da 🤲🏻
Çok şükür etmiyo
benim gibi kim varsa evladından ayrı içinde beni ayırmadan Rabbim hepimize yardım etsin.. Çok zor kadın olmak,, çocukların hıcbır suçu yok, biz seçiyoruz anne olmayı, onlar da bızım yüzümüz den çekiyolar.. İnşallah Rabbim feraha
Hergün döktüğüm gözyaşım birgün toplu olarak sevince döner 😌
Kusura bakma canım böyle seni de dertlerimle sıktım inan anlatmak iyi geldi boşluğuma geldi çenem açıldı öyle
Yoksa kendı kendime konuşup içime atardım hep..

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok şükür etmiyo
benim gibi kim varsa evladından ayrı içinde beni ayırmadan Rabbim hepimize yardım etsin.. Çok zor kadın olmak,, çocukların hıcbır suçu yok, biz seçiyoruz anne olmayı, onlar da bızım yüzümüz den çekiyolar.. İnşallah Rabbim feraha
Hergün döktüğüm gözyaşım birgün toplu olarak sevince döner 😌
Kusura bakma canım böyle seni de dertlerimle sıktım inan anlatmak iyi geldi boşluğuma geldi çenem açıldı öyle
Yoksa kendı kendime konuşup içime atardım hep..
Estağfurullah canım benim ne kusuru her derdinde burada dinleyecek çok insan var emin ol biz burada aile gibi olduk birbirimizin dertlerini dinleyip derman olmaya çalışırız. Amin canım amin 🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar