Geceden beri sancim var korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinemsarıgül tarafından oluşturulan Geceden beri sancim var korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 559 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Geceden beri sancim var korkuyorum
Konbuyu başlatan Sinemsarıgül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
Gece çok sancim vardı uyandım karnıma bi baktım sepsert korktum saga sola dönerken aciyordu lavobaya gittim sonra yine uyumuşum ama sabahtan beri de karnim açıyor bugünde dışarda işlerimiz vardı hep köylü yollarda bozuk yollardan gidiyoruz korkuyorum bisey olur mu acaba yaşayan var mı böyle 19 Haftayiz az kaldi 5 ayina

Son düzenleme:

Monilu

Kayıtlı Üye
rank
O
Gece çok sancim vardı uyandım karnıma bi baktım sepsert korktum saga sola dönerken aciyordu lavobaya gittim sonra yine uyumuşum ama sabahtan beri de karnim açıyor bugünde dışarda işlerimiz vardı hep köylü yollarda bozuk yollardan gidiyoruz korkuyorum bisey olur mu acaba yaşayan var mı böyle 19. Haftaya giricez az kaldi 5 ayina
Olmazsa bi doktoruna danış canım için rahat eder .valla bende arada anneme gidiyorum köye. Yollar kötü korkuyorum ama bisey olmaz inşallah

Esra ercan

Kayıtlı Üye
rank
Gece çok sancim vardı uyandım karnıma bi baktım sepsert korktum saga sola dönerken aciyordu lavobaya gittim sonra yine uyumuşum ama sabahtan beri de karnim açıyor bugünde dışarda işlerimiz vardı hep köylü yollarda bozuk yollardan gidiyoruz korkuyorum bisey olur mu acaba yaşayan var mı böyle 19. Haftaya giricez az kaldi 5 ayina
Muhakkak doktoro görün canım ne olur ne olmaz hemde seninde için rahat edet

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Gece çok sancim vardı uyandım karnıma bi baktım sepsert korktum saga sola dönerken aciyordu lavobaya gittim sonra yine uyumuşum ama sabahtan beri de karnim açıyor bugünde dışarda işlerimiz vardı hep köylü yollarda bozuk yollardan gidiyoruz korkuyorum bisey olur mu acaba yaşayan var mı böyle 19 Haftayiz az kaldi 5 ayina
Rabbim yardımcın olsun canm inşallah

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ağrın sancın çok oluyorsa dra görünmende fayda var canım geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar