Geceleri ağlayarak uyanma...

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Mevil tarafından oluşturulan Geceleri ağlayarak uyanma... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 807 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Geceleri ağlayarak uyanma...
Konbuyu başlatan Mevil
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar selam. Kızım 10 aylık 3-4 aydır gece sürekli uyanma problemleri yaşıyoruz. Uyku eğitimi vermek istedim ama uyanır uyanmaz beşikten tutup ayağa kalkıyor. Son bir aydır da geceleri sürekli ağlayarak uyanıyor. Ama öyle böyle değil sanki bir yeri kesilmiş gibi bağıra bağıra ağlıyor. Doktora kaç kere gittim ama bir çözüm olmadı. Yardım edebileceğiniz veya akıl verebileceğiniz bir şey var mı???
Bu aylarda çok uyanma olabilir etrafla çok ilgili merak eder. Çıt sesine bile uyanır ilerleyen aylarda geçecek ama gece uyku süresi uzayacak. Ayrıca diş ağrısı da uykusunu etkiler. Bağırarak uyanması gün içinde TV de ya da ev için de duyduğu ve korktuğu sesleri animsayarak da öyle yapabilir. İlk duyduğu seslerde senin tepkin önemli canım gülerek karşıla ki o sesten irkilmesin alışsın bu da önemli

E

Elsaa

Guest
Kızlar selam. Kızım 10 aylık 3-4 aydır gece sürekli uyanma problemleri yaşıyoruz. Uyku eğitimi vermek istedim ama uyanır uyanmaz beşikten tutup ayağa kalkıyor. Son bir aydır da geceleri sürekli ağlayarak uyanıyor. Ama öyle böyle değil sanki bir yeri kesilmiş gibi bağıra bağıra ağlıyor. Doktora kaç kere gittim ama bir çözüm olmadı. Yardım edebileceğiniz veya akıl verebileceğiniz bir şey var mı???
Canım benim oğlumda aynı şekilde ağladı 1 ay boyunca her gece sonra arkasından azı dişi geldi kesildi ağlamaları dişlerini kontrol et bence

❤️CANDAN❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bie şeyden korkmuş kızum bence bir süre onu kendi yanında yatır derim. En azında gece uyansa bile senin kokunu alıjca rahatlar yada gece uyanıp seni yanında göremediği içinde aniden bağırarak ağlıyor olabilir.
Benimki yanımda uyuyor Ayşenur ondan değil canım ben takip ettim bunu uykusunu gündüz güzel alamayıp yorgun olduğunda yapıyor bir uyanıyor ağlayarak dersin çocuğu canlı canlı kesiyorlar meme kabul etmez konuşsan tepki vermez kucağına alsan susmaz dışarı bakıtıyorum yok kendini kapatıyor sadece ağlıyor yani demem o ki uykusunu düzenli uyuduğunda düzelecek başka çaresi yok ☺️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benimki yanımda uyuyor Ayşenur ondan değil canım ben takip ettim bunu uykusunu gündüz güzel alamayıp yorgun olduğunda yapıyor bir uyanıyor ağlayarak dersin çocuğu canlı canlı kesiyorlar meme kabul etmez konuşsan tepki vermez kucağına alsan susmaz dışarı bakıtıyorum yok kendini kapatıyor sadece ağlıyor yani demem o ki uykusunu düzenli uyuduğunda düzelecek başka çaresi yok ☺️
Bak oda olabilir ben gündüz uykusuna çok dikkat ediyorum o yüzden bizde geve ağlama denen bir şey yok kuzum şükür ki kayrada beniöşe uyuyor 😂😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Yaa kiyamam muhtemelen korkmuştur kuzum dikkat et sürekli oku uyurken saffat süresini dinlet emin ol çok iyi gelicek

Mevil

Kayıtlı Üye
rank
Ya resmen aynısını yaşıyoruz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Eşim yatak odasında biz oturma odasında kızım çekyata biz yer yatağına malum benim deli oğlan dana gibi uyuyor 🥰😂 havalar biraz daha ısınınca çocuk odasında ranza da uyucaz orada doğalgaz sobası yok çünkü 😂😂😂
Aboo çocuklar sizi ayıemış resmen 😂😂 enişte memnun mu bu düzenden

Tüm sayfalar yüklendi.