Sorum var Geceye bir söz bırak 🌚 herkesi bekliyorum 📩📩🖊️🖊️👍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Geceye bir söz bırak 🌚 herkesi bekliyorum 📩📩🖊️🖊️👍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 925 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Geceye bir söz bırak 🌚 herkesi bekliyorum 📩📩🖊️🖊️👍
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Eski postu tekrar gündeme getirelim, yüreğim sıkışıyor derdimi dökecek beni dinleyecek rabbim den başka kimsem yok , bide sizinle paylaşayım istedim ....
Yine benden başlayalım,
" Sevdiklerinize yüreğiniz de ne varsa hissettirin. Belki ne yarın olur , ne de yarın o olur. Hayat geç kalmayı affetmez..."😥😥😔😔🥺
Olsun belki öteki tarafta buluşuruz, hepimizin gideceği yer orası

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bazen herşey üst üste gelir , yoruluruz 😒, bunaliriz😑, yere ve göğe sığmıyor muşuz gibi gelir 😖, şimdi o birikmişliklere bir son verelim bu gece🌚, herkes içinden haykırmak ve söylemek istediklerini yazsın 🖊️mutlu olmak bizimde hakkımız 👍💝
Benden başlayalım;
Küçücük bir mutluluk istiyorum kimsenin benden alamayacağı küçücük bir mutluluk. Eşimin beni anlayacağı beni görünce mutlu olacağı, gözlerimin içine bakarken gülen gözlerini göreceğim, ve beni severken yüreğinin sesini duyacağım bir sevgi istiyorum 😑 belki de oluyordur istediklerim ama yinede hissetmek tir dileğim , benim istediğim maddiyat değil maneviyat, sadece ben bana olan sevgisini iliklerime kadar hissettir sin istiyorum, çokmu şey istiyorum senden beni sadece SEV istiyorum 😖😞🌑
Geceye söz "Boşver uyuyalım hiçbişey olmasa bile sabah olur enazndn" herkese iyi geceler

Kızlar bazen herşey üst üste gelir , yoruluruz 😒, bunaliriz😑, yere ve göğe sığmıyor muşuz gibi gelir 😖, şimdi o birikmişliklere bir son verelim bu gece🌚, herkes içinden haykırmak ve söylemek istediklerini yazsın 🖊️mutlu olmak bizimde hakkımız 👍💝
Benden başlayalım;
Küçücük bir mutluluk istiyorum kimsenin benden alamayacağı küçücük bir mutluluk. Eşimin beni anlayacağı beni görünce mutlu olacağı, gözlerimin içine bakarken gülen gözlerini göreceğim, ve beni severken yüreğinin sesini duyacağım bir sevgi istiyorum 😑 belki de oluyordur istediklerim ama yinede hissetmek tir dileğim , benim istediğim maddiyat değil maneviyat, sadece ben bana olan sevgisini iliklerime kadar hissettir sin istiyorum, çokmu şey istiyorum senden beni sadece SEV istiyorum 😖😞🌑
Kopan bir ipe sımsıkı bir düğüm atarsanız ipin en sağlam yeri artık bu düğümdür .Ama ipe her dokunusumuzda canimizi acitan tek nokta yine o düğümdür 🌚
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benden başlayalım;
Kız eski post bu😄

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Eski postu tekrar gündeme getirelim, yüreğim sıkışıyor derdimi dökecek beni dinleyecek rabbim den başka kimsem yok , bide sizinle paylaşayım istedim ....
Yine benden başlayalım,
" Sevdiklerinize yüreğiniz de ne varsa hissettirin. Belki ne yarın olur , ne de yarın o olur. Hayat geç kalmayı affetmez..."😥😥😔😔🥺
" Manzarası ne kadar güzel olursa olsun seni incitiyorsa , o pencereyi kapat.."

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Yine benden başlayalım,
insan yanındaki ile yaşlanır kalbindeki ile ölür....💫

Tüm sayfalar yüklendi.