Gecikme🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Gecikme🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,008 kez görüntülenmiş, 97 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Gecikme🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şəfəq

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyi etmssn gece daha iyi uyur hemde canım daha iyi olur şimdiden iyi yolculuklar ah sabh olsa testini yapardn yarı duygum hamile yarı duygum değilsin diye ama tabi hakkınızda hayırlısı sürpriz olursa Allah'tan gelmiş ne güzel maşallah 🤗 eğer yoksa da zamanı gelince olur inşallah canım 💕 kuzum vAlla seni de anlıyorum Kayra küçük zor olur biraz daha zamanı var bnce de tam Kayranin ilgi beklediği oyun arkadaşı istediği zamanlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya senin şansına hadi hakkında hayırlısı yine de güzel bir şeyler çıkar inşallah bakalım 💕🤗 bnde hamileyken girmiştim kuzum değişik oluyor bekarken nasıldı evkiyken nasıl 😂😂
Evet canım gece çok iyi uyuyor . Sağol kuzum benim aynen çok küçük hayırlısı olsun inşallah

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Olsun canım hayırlısı böyleymiş demek ki sınav günü gecesi aslında ülküye bakacak bri olsaymış senin uyumam açısından da iyi olabilirmiş ama nasip
Biz de yok öyle şeyler 😅 Ben sınavdayken baktıklarına şükrediyorum 😂 onda da eve bi geldim bi gerilmişler bi stres yapmışlar kızı bana atıp hepsi uyudular 😅

İyi etmssn gece daha iyi uyur hemde canım daha iyi olur şimdiden iyi yolculuklar ah sabh olsa testini yapardn yarı duygum hamile yarı duygum değilsin diye ama tabi hakkınızda hayırlısı sürpriz olursa Allah'tan gelmiş ne güzel maşallah 🤗 eğer yoksa da zamanı gelince olur inşallah canım 💕 kuzum vAlla seni de anlıyorum Kayra küçük zor olur biraz daha zamanı var bnce de tam Kayranin ilgi beklediği oyun arkadaşı istediği zamanlar

Ya senin şansına hadi hakkında hayırlısı yine de güzel bir şeyler çıkar inşallah bakalım 💕🤗 bnde hamileyken girmiştim kuzum değişik oluyor bekarken nasıldı evkiyken nasıl 😂😂
Bekarken işte yorulup çalışamıyordum şimdi bebekle bebek uyutmuyor valla 18-19 yaşında ne yaptın yaptın sonrası çok zor 😅 Geçen sınav iptal oldu ikincinin tarihi belli değilken inşallah doğuma denk gelmez diye dua ede ede bi hal oldum 😂 Ülkü hanım hayata erken atıldı daha doğmadan 2 kere KPSSye girdi 😅

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Biz de yok öyle şeyler 😅 Ben sınavdayken baktıklarına şükrediyorum 😂 onda da eve bi geldim bi gerilmişler bi stres yapmışlar kızı bana atıp hepsi uyudular 😅

Bekarken işte yorulup çalışamıyordum şimdi bebekle bebek uyutmuyor valla 18-19 yaşında ne yaptın yaptın sonrası çok zor 😅 Geçen sınav iptal oldu ikincinin tarihi belli değilken inşallah doğuma denk gelmez diye dua ede ede bi hal oldum 😂 Ülkü hanım hayata erken atıldı daha doğmadan 2 kere KPSSye girdi 😅
Ahahah 😂 aynı bnm oğlum da öyle 😂 çocukla herşey zor kimisi de okuyacaktnz niye evlendiniz diyorlar 😂 aynen gençken herşey güzel bebekle zor kız ikisi uyuyunca bni de uyku bastırıyor akşama kadar dön dön yoruluyoruz kız senin şansına 😂

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ahahah 😂 aynı bnm oğlum da öyle 😂 çocukla herşey zor kimisi de okuyacaktnz niye evlendiniz diyorlar 😂 aynen gençken herşey güzel bebekle zor kız ikisi uyuyunca bni de uyku bastırıyor akşama kadar dön dön yoruluyoruz kız senin şansına 😂
Amaan ne bakıyorsun onlara çocuk da yaparız kariyerde, onların içi geçmiş 🥰 az büyüsünler onlar ders yaparken biz de yaparız 😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Desene küçücük çocuğa 2 3 saat dayanamadılar 😂😂

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Yapmadım kuzum annemin evindeyim burda yapmak istemiyorum akşam otobüse bineceğim eşim yanımda yaparsın dedi eve gitmeyi bekliyorum ondan

Amin canım amin 🤲🏻

😣

Valla özlemim ben bile ne diyeceğimi bilemiyorum ki
Ayşem şeker testi idrar bir kapin içine dokuyorsyun 1kasik şeker atıyorsun 15 dk bekliyorsun eridiyise hamile deyilsin erimediyse hamilesin bir, dene istersen bende çok merak ediyorum yaa heyecanlandım,😍🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Eşim diyor annen bi telaş yaptı 😂 çocuğa ille süt vermeye çalışmış çocuk içmiyormuş, eşim de demiş anne aç olmayabilir mi acaba 😅
Shhahahahah Allahım ne vaesa yine biz annelerde var insan çocuğunun konuşamadığı halde ne dediğini anlayabiliyor acayip güldüm buna ama ülkü de çok zorlanmıştır “ah anne ah beni kimlere bıraktın diyordun kesin dün”😂😂yazık çocuğuma da ya kıyamam sen gelince nasıl tepki verdi prenses

Ayşem şeker testi idrar bir kapin içine dokuyorsyun 1kasik şeker atıyorsun 15 dk bekliyorsun eridiyise hamile deyilsin erimediyse hamilesin bir, dene istersen bende çok merak ediyorum yaa heyecanlandım,😍🥰
Kız o gerçek değildir gerçi hoş teyzem de ilk gebe olduğunu düşündüğünde çamaşır suyu testi yapmış 😂😂doğru çıkmış

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Shhahahahah Allahım ne vaesa yine biz annelerde var insan çocuğunun konuşamadığı halde ne dediğini anlayabiliyor acayip güldüm buna ama ülkü de çok zorlanmıştır “ah anne ah beni kimlere bıraktın diyordun kesin dün”😂😂yazık çocuğuma da ya kıyamam sen gelince nasıl tepki verdi prenses

Kız o gerçek değildir gerçi hoş teyzem de ilk gebe olduğunu düşündüğünde çamaşır suyu testi yapmış 😂😂doğru çıkmış
Yok yaa babası kılıklı o da az üçkağıtçı değil saatlerdir kucağımda annem demin geldi ille ona gidecekmiş bi öpüyor bi öpüyor saçından çekip çekip kendine sarılıyor 😅 İyi nispet yaptılar bana 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar