Gecikme🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde AYŞENUR🦋 tarafından oluşturulan Gecikme🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,418 kez görüntülenmiş, 97 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Gecikme🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan AYŞENUR🦋
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şəfəq

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok yaa babası kılıklı o da az üçkağıtçı değil saatlerdir kucağımda annem demin geldi ille ona gidecekmiş bi öpüyor bi öpüyor saçından çekip çekip kendine sarılıyor 😅 İyi nispet yaptılar bana 😂
Ahahhha hepsi aynı kız 😂😂Kayra buraya geldik anneme nennenne diyor 😂😂 hele annem dışarı çıksn evde resmen onu arıyor ben hiç yokmuşum gibi davranıyor😂😂. Deli oluyorum bakalım yarın ne yapacak kayra evde benimle kalınca sadece😂😂

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Ahahhha hepsi aynı kız 😂😂Kayra buraya geldik anneme nennenne diyor 😂😂 hele annem dışarı çıksn evde resmen onu arıyor ben hiç yokmuşum gibi davranıyor😂😂. Deli oluyorum bakalım yarın ne yapacak kayra evde benimle kalınca sadece😂😂
Ay bu yeni nesil folik asiti içe içe herhalde bi uyanık bi uyanık adamı parmağında oynatıyorlar resmen 😅

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler kızlar regl normaldw düzenli olur bu ay nerdeyse 1 haftadır olmadım henüz 3 gündür aşırı bel ağrısı çekiyorum bugun ona ek vajinada sancı ve kramp olmaya başladı 🤦🏻‍♀️. Yarın kendi evime gidiyorum sabahına direk test yapacağı ama istemsizce endişe ediyorum. İlk kez bu kadar ağrım oluyor ilk gebeliğimde vajınada baskı ilk haftalaeda hiç olmadı şuan gebelik olup olmadığını bilmiyorum böyle belirtisi olan oldu mu hiç
İlk hamileliyimde bendede ilk haftalarda bel ağrısı olmuştu canım. Hayırlısı olsun İnşallah gönlünden ne geçiyorsa o olsun Amin🤲

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İlk hamileliyimde bendede ilk haftalarda bel ağrısı olmuştu canım. Hayırlısı olsun İnşallah gönlünden ne geçiyorsa o olsun Amin🤲
Çok sağol canım benim. Anlam veremiyorum az önce vajına ağrısı çektim çektim lavaboya bir gittim çok sz küçük damla şeklinde açık pembe leke vardı 🤦🏻‍♀️devamı hala yok

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Çok sağol canım benim. Anlam veremiyorum az önce vajına ağrısı çektim çektim lavaboya bir gittim çok sz küçük damla şeklinde açık pembe leke vardı 🤦🏻‍♀️devamı hala yok
Havalardan ve ya stres falan yapmışsan ondanda geçikmiş ola bilir amma yeleşme kanamasıda ola bilir 🤔zaten test yapıcakmışsın öyrenirsin hamileysende sakın ikisine birlikte baka bilecekmiyim diye endişe etme oğlunda Maşallah koca adam olmuş. eminin çok güzel bakarsın birlikde büyürler ilerde sanada kolay olur Allahın izniyle benimkilerin arasında 1 yaş 10 ay olucak İnşallah🥰

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler kızlar regl normaldw düzenli olur bu ay nerdeyse 1 haftadır olmadım henüz 3 gündür aşırı bel ağrısı çekiyorum bugun ona ek vajinada sancı ve kramp olmaya başladı 🤦🏻‍♀️. Yarın kendi evime gidiyorum sabahına direk test yapacağı ama istemsizce endişe ediyorum. İlk kez bu kadar ağrım oluyor ilk gebeliğimde vajınada baskı ilk haftalaeda hiç olmadı şuan gebelik olup olmadığını bilmiyorum böyle belirtisi olan oldu mu hiç
Bu ay bende geciktim kuzum 1 hafta şuan reglim çok şükür 😂

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Shhahahahah Allahım ne vaesa yine biz annelerde var insan çocuğunun konuşamadığı halde ne dediğini anlayabiliyor acayip güldüm buna ama ülkü de çok zorlanmıştır “ah anne ah beni kimlere bıraktın diyordun kesin dün”😂😂yazık çocuğuma da ya kıyamam sen gelince nasıl tepki verdi prenses
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız o gerçek değildir gerçi hoş teyzem de ilk gebe olduğunu düşündüğünde çamaşır suyu testi yapmış 😂😂doğru çıkmış
Doğru çikiyor kiz ben hamile oldugumlda ilk şekerle yapmistim sonra,da testle yapmistim sen dene dene

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Havalardan ve ya stres falan yapmışsan ondanda geçikmiş ola bilir amma yeleşme kanamasıda ola bilir 🤔zaten test yapıcakmışsın öyrenirsin hamileysende sakın ikisine birlikte baka bilecekmiyim diye endişe etme oğlunda Maşallah koca adam olmuş. eminin çok güzel bakarsın birlikde büyürler ilerde sanada kolay olur Allahın izniyle benimkilerin arasında 1 yaş 10 ay olucak İnşallah🥰
Oy maşallah canım benim çok teşekkür ederim ☺️

Bu ay bende geciktim kuzum 1 hafta şuan reglim çok şükür 😂
Ay bir ben olmadım çıldıracam ua 😂😂

Doğru çikiyor kiz ben hamile oldugumlda ilk şekerle yapmistim sonra,da testle yapmistim sen dene dene
Tamam canım😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.