Gecikme🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Gecikme🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,863 kez görüntülenmiş, 97 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Gecikme🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şəfəq

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Canım Allah gönlüne göre versin inşallah ama benim adetim 20 gün gecikti tamamen stresten dolayı sonrada adet oldum ve halsizlik bel ağrısı her şey vardı ben açıkçası hava değişimi ve stres diye düşündüm

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sabah sadece pembe lekelenme oldu damla şeklinde şuan tık yok 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım şuan gidip taktırabilirsin yeni doğum yapan kadınlards adeti beklemiyorlar
Benim son gebelikte öyle oldu damla şeklinde oldu sonra olmadı hamile olduğumu öğrendim

Ben adet olmuyorum daha🧐
Yani adetli değilkende taktırıyorlar ama adetliyken acı olmuyormuş takarken bana öyle söylediler benim 3 normal doğum oldu ben birşey hissetmedim tabi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benim son gebelikte öyle oldu damla şeklinde oldu sonra olmadı hamile olduğumu öğrendim

Yani adetli değilkende taktırıyorlar ama adetliyken acı olmuyormuş takarken bana öyle söylediler benim 3 normal doğum oldu ben birşey hissetmedim tabi
Sabah eve giderken eczaneden test alacapım canım hayılrısı olsun inşallah 🙏🏻

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-25
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar