Geçmeyen günler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan Geçmeyen günler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,604 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Geçmeyen günler
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asdhvfhb

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Bende açılma olsun diye sıcak suya giriyorum belime tutuyorum sadece inslahh faydası olur 😂😂 gelsin diye her şeyi yapıyorum kayra da gelmemek için her şeyi yapıyor teyzesi inat etti 😂😂
Yürüyüş e ağırlık ver canım hareket halinde ol faydası olabilir 🥰 ilk doğumlarda açılma hemen olmayabiliyor belki biraz uğraştırabilir 😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yürüyüş e ağırlık ver canım hareket halinde ol faydası olabilir 🥰 ilk doğumlarda açılma hemen olmayabiliyor belki biraz uğraştırabilir 😅
Kuuzm her gün dışardayım ki hep yürüyorum şükür sadece eve gelince yada yürürken alt taraf sancı giriyor onun dışında sıkıntı yok bol bol yürüyüş yapıyorum 🤭🤭

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Kızlar şafak kaç zaman son aylar geçmek bilmiyor ya benimde doğum 14 temmuz ile 3 Ağustos arasi
Doktor ayın 15 inden sonra dedi ama gerçekten geçmiyor sanki. Karnım iyice inmiş, oturup kalkmakta, uzanıp kalkmakta çok zorlanıyorum kasık ağrısı desen zaten geçmek bilmiyor. Hayırlısıyla Bi doğırsaydık... 🤲

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şafak kaç zaman son aylar geçmek bilmiyor ya benimde doğum 14 temmuz ile 3 Ağustos arasi
Ay sorma sorma Allahın izniyle son 58 gün ama gel görki zaman geçmiyor. Hele son aylar öldürüyor resmen. Ama yinede Rabbim bize vaktinde kucağımıza almayı nasip etsin evlatlarımızı inşallah ❤️

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şafak 2 🤲🤲🤲korku heyecan Allah'ım saçma sapan kötü düşünceler mutluluk karmakarışık şeyler yaşıyorum cuma sabah 7 de hastanedeyiz o güne kadar kafayı temelli yemeden gidersem iyidir 😂😂
Ayy maşallah kuzum az kalmış 😍😍 Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar