Geçmeyen günler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan Geçmeyen günler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,640 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Geçmeyen günler
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asdhvfhb

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ikizler bnmde

Az kalmış.sabır.bende çok kilo aldım.kiyafet olmuyor.sacimi boyayamiyom.ağliycam nerdeyse.bi kurtulsam.ertesi gün bakıma gircem😔😔😔
Vallahi var ya bakım falan umurumda değil tek istediğim rahat bir şekilde uyumak oda değil geçen hafta berbat ayağıma kramp girdi 1 hafta topalladim dün gece de diğer bacağıma girdi bu sefer o kadar kötü olmadı evde kızımla birlikteyiz şuan geceleri can açısından bağırıyorum 6 yaşına girecek bu ayın 10 da yazık o beni teselli ediyor geçti anne geçecek dayan diye yanımda yatıyor bide yazık hep uyanıyor benim yüzümden 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç haftalık karnın içi acıyor cnm
Ala ala acaba vücudun mu taşımıyor ki bazı anne adaylarında oluyormuş bir arkadaşım var ilk gebeliğinde çok fena karni acıyordu ağlayıp dururdu yazık bir daha doğurmam dedi 20 gün oldu sanirim 2 bebeğini aldı kucağına bu defa rahat geçmiş

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi var ya bakım falan umurumda değil tek istediğim rahat bir şekilde uyumak oda değil geçen hafta berbat ayağıma kramp girdi 1 hafta topalladim dün gece de diğer bacağıma girdi bu sefer o kadar kötü olmadı evde kızımla birlikteyiz şuan geceleri can açısından bağırıyorum 6 yaşına girecek bu ayın 10 da yazık o beni teselli ediyor geçti anne geçecek dayan diye yanımda yatıyor bide yazık hep uyanıyor benim yüzümden 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ala ala acaba vücudun mu taşımıyor ki bazı anne adaylarında oluyormuş bir arkadaşım var ilk gebeliğinde çok fena karni acıyordu ağlayıp dururdu yazık bir daha doğurmam dedi 20 gün oldu sanirim 2 bebeğini aldı kucağına bu defa rahat geçmiş
Yani normal degil bu kadar sana acı çektirecek kadar krap girmesi bn 31+2 günlük oldum 3 kere falan krap girdi bugüne kadar birde ayaka parklarım kilenmişti şok olmuş tum bidahada yaşamadım doktora bi sor nedeni

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yani normal degil bu kadar sana acı çektirecek kadar krap girmesi bn 31+2 günlük oldum 3 kere falan krap girdi bugüne kadar birde ayaka parklarım kilenmişti şok olmuş tum bidahada yaşamadım doktora bi sor nedeni
Çok kötüydü geceleri falan hep bağırarak uyanıyorum ogun kramp girdiğinde çok uzun sürdü ayağım kırılmış gibiydi 1 hafta topalladim ayaktayken biraz iyi oluyordu oturunca geri kalkınca çok fena canım yanıyordu uyumak istemiyorum hep uykuda geliyor krampin girdiği yer ise diz kapağının arkasi oluyor ya tam orası hatta dedim ben böyle kalacam sanırım sakat kalacam dedim. Binadaki yönetici bile yazdı komşular aramış sorun var kadın bağırıyor diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar