Geçmeyen mantar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan Geçmeyen mantar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 563 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Geçmeyen mantar
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Poposunda geçmeyen minik mantar var kizlar doktorum iki krem verdi kullandım geçer gibi oldu ama tekrar ortaya çıktı tek kreme düşürdü ikisi ise yaramıyor diye 1 haftadır kullanıyorum geçmiyor tekrar arayacağım cuma günü benim gibi sorun yaşayan annelerimden bilgi almak istiyorum 😘

Ş

Şeyma Suveybe

Guest
Geçmiş olsun öncelikle bizim de poposuna mantar ağzında da pamukcuk vardı ağzındaki enfeksiyon bagirsagindan poposuna çıkıyormus doktor oyle soyledi ağzı için bir şurup ve urmu dutu(mor dut) pekmezi kullandık poposuna içinde iki krem kullandık geçti şükür birde bez markasını da değiştik

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun öncelikle bizim de poposuna mantar ağzında da pamukcuk vardı ağzındaki enfeksiyon bagirsagindan poposuna çıkıyormus doktor oyle soyledi ağzı için bir şurup ve urmu dutu(mor dut) pekmezi kullandık poposuna içinde iki krem kullandık geçti şükür birde bez markasını da değiştik
Bizde iki krem kullandık bezde Prima premium care hani dedim en iyisi olsun pişik falan olmasın bu mantar nasıl oldu anlamadım hem mama hem anne sütü alıyor dilinde beyazlık var ama pamukçuk gibi değil de mama kalıntısı gibi fikir için teşekkür ederim yine onu da bı sorarım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar