Gelin biraz tartışalım hanımlar 🖐🤨

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Gelin biraz tartışalım hanımlar 🖐🤨 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,323 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gelin biraz tartışalım hanımlar 🖐🤨
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle zaten 6 ayda birde yanilenecekmiş aşı aşı olanda olmayanda bir oluyor ben güvenmedim aşı olmadım haberde izlemiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende olmadım korkmuyorum olursam grip nezle olırum zaten kimseyle pek görüşmüyorum sakin kalmakta fayda var bu dönem haberde izlemiyorum internetten bana göre mantıklı olan konuşmaları dinliyorum
Aynen ya aşı olanda oluyor olmayanda waryanta etkili deqil deniliyor öyle olması normal ama benim anlatmak istediqm wakalar açıklandimi hala cowid waka sayısı weriliyor omicron yada delta delta ayri weriliyor. Ben bu postu actiqmda waka sayilari 20bindeydi suan 60 70 bin arasi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Arkadaslar 37 haftalik hamileyim 30.haftamda korona oldum esimde oldu o benim aşi olmama izin vermemisti ben aşisizdim esimde iki doz biontekliydi.Aradaki farki anlatim size, bende tat ve koku HALAA yok aradan 1.5 ay gecti kovit acili aradik sorduk en gec 6 ay icinde tatda kokuda gelir bekleyin dedi bazi arkadaslar grip gibi demisya degil arkadaslar benim kemiklerim sizliyordu ayakta durmak istemiyordum agirlik tasiyordum sanki ve birden sirtima bi agri saplandi gogus kafesime vurmaya basladi ve iste burdan sonra tehlikeli olan kısim basladi kanli balgam cikarmaya basladim gizli gizli agliyordum Allahim bana bisey olursa cocuklarim napar diye.karantinamiz 14.gunde bitti ama ben duzelmemistim bir haftada kendim karantina uyguladim cunku hala agrilari hissediyorfum ve kanla balgam gelmeye devam ediyordu.Bu arada esim masallah taş gibiydi ne tat gitti ne koku ve hicbiyeri agrimadi tam tersi adamin istahi acilmisti
Çok qecmis olsun kusum insaAllah tekrarı olmaz 🤲asiyla alakası warmi bilmem belki baqisikliktan kaynaklanms olabilir

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
1 haftadr haber izlemiyordum TRT haber açıyım izleyim dedim. Çinde cowid yine patlak wermis adamlara kendi aşıları fayda etmems. Wakalar hızla yükseliyor diye bide haber yapılıyor bi yandan aşıya dawet war hiç mantık bulamadım hanımlar. Cinde cowid çıkalı hemen hemen 2sene oldu yeniden patladiqina qöre aşı neyi koruyor wurunulsa ne wurunulmasa ne 🤔 Rusya qenel kapanma yapıyormuş. şu durumda wurunan arkadaslardan qercekten qörus merak ediyorum.
Mutasyona uğruyor virüs canım aynı corono değil ki aşıda fayda etsin en son omicron çktı

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
1 haftadr haber izlemiyordum TRT haber açıyım izleyim dedim. Çinde cowid yine patlak wermis adamlara kendi aşıları fayda etmems. Wakalar hızla yükseliyor diye bide haber yapılıyor bi yandan aşıya dawet war hiç mantık bulamadım hanımlar. Cinde cowid çıkalı hemen hemen 2sene oldu yeniden patladiqina qöre aşı neyi koruyor wurunulsa ne wurunulmasa ne 🤔 Rusya qenel kapanma yapıyormuş. şu durumda wurunan arkadaslardan qercekten qörus merak ediyorum.
Kuzum aşı olunca covid olmayacaksın diye birşey yok ama daha hafif atlatıyorsun bunu ailemde herhangi bir hastalığı olmayıp aşısız olupta covidden kaybettiklerim olduğu için söyleyebiliyorum aşı daha hafif atlatmamıza sebep oluyor ben buna inanıyorum bilmiyorum fakat şöyle birşey var ki bakan koca 3 doz olupta pozitif olanların karantinaya alınmayacağını söyledi mantıklı gelmedi bu bana bilmiyorum yani 3 doz vuruldum herhangi bir yan etki görmedim ablam ailece covid oldular eniştemle ikisi aşılıydı ayakta geçirdiler fakat yeğenim (14 yaşında ) 2 hafta kadar hastanede tedavi altına alındı 🤷‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar