Gelin TANIŞALIM 😍🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Zeynep23 tarafından oluşturulan Gelin TANIŞALIM 😍🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,789 kez görüntülenmiş, 160 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Gelin TANIŞALIM 😍🥰
Konbuyu başlatan Zeynep23
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Yeni üye olan arkadaşlar var. Hoşgelmişler 🥰 Ben Emine 33 yaşındayım. Elazığ da yaşıyorum. Bir kızım var 1,5 yaşında. Ellerinizden öper teyzeleri 🥰 sizlerde kendinizi tanıtır mısınız lütfen 😍💕💕
Bende yeni değilim canım ama tanımayanlar vardır, ben Mariya ( Meryem) 21 yaşındayım , 1,5 yaşında bir oğluşum var , Vanlıyım Van da yaşıyorum, bizde senin minik prensesinin bal yanakların dan öperiz canım ❤️ tanıştığımıza çok memnun oldum balım 😍

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Yeni üye olan arkadaşlar var. Hoşgelmişler 🥰 Ben Emine 33 yaşındayım. Elazığ da yaşıyorum. Bir kızım var 1,5 yaşında. Ellerinizden öper teyzeleri 🥰 sizlerde kendinizi tanıtır mısınız lütfen 😍💕💕
Bende Gülbahar 24 yaşındayım 3 çocuğum var oğlum 4.5 yaşında kızlarım biri 2.5 yaşında diğeri 4 aylık malatyada yaşıyorum hepinizle çok memnun oldum❤

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar 🥰 Ben Hasret 25 yaşımdayım Siverekliyim. Biri 5 buçuk yaşında biri 2 aylık 2 tane dünyalar tatlısı kızım var☺️
Merhaba canım memnun oldum 🥰 Allah bağışlasın kuzularını 🤲❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende yeni değilim canım ama tanımayanlar vardır, ben Mariya ( Meryem) 21 yaşındayım , 1,5 yaşında bir oğluşum var , Vanlıyım Van da yaşıyorum, bizde senin minik prensesinin bal yanakların dan öperiz canım ❤️ tanıştığımıza çok memnun oldum balım 😍
Bende memnun oldum canım benim 🥰 bende yakışıklı oğluşunu öperim 🥰❤️

Bende Gülbahar 24 yaşındayım 3 çocuğum var oğlum 4.5 yaşında kızlarım biri 2.5 yaşında diğeri 4 aylık malatyada yaşıyorum hepinizle çok memnun oldum❤
Allah bağışlasın kuzularını 🤲🥰 bende memnun oldum hemşerim😊

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım memnun oldum 🥰 Allah bağışlasın kuzularını 🤲❤️

Allah bağışlasın kuzularını 🤲🥰 bende memnun oldum hemşerim😊
Bende memnun oldum canım🥰 Amin canım Rabbim cümlemizin evlatlarını bağışlasın inşallah 🤲💕

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Tanıştığıma memnun oldum canım Allah bağışlasın

Merhaba 👋 canım bnde zehra 25 yaşındayım 9 senelk evliyim 5 yaşında oğlum 6 aylık kızım var konyada yaşıyorum
Allah bağışlasın canım benim ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar