Gelin TANIŞALIM 😍🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Zeynep23 tarafından oluşturulan Gelin TANIŞALIM 😍🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,756 kez görüntülenmiş, 160 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Gelin TANIŞALIM 😍🥰
Konbuyu başlatan Zeynep23
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼
Yeni üye olan arkadaşlar var. Hoşgelmişler 🥰 Ben Emine 33 yaşındayım. Elazığ da yaşıyorum. Bir kızım var 1,5 yaşında. Ellerinizden öper teyzeleri 🥰 sizlerde kendinizi tanıtır mısınız lütfen 😍💕💕
Merhaba 👋 canım bnde zehra 25 yaşındayım 9 senelk evliyim 5 yaşında oğlum 6 aylık kızım var konyada yaşıyorum

Dünya Dünya

Kayıtlı Üye
rank
Yeni üye olan arkadaşlar var. Hoşgelmişler 🥰 Ben Emine 33 yaşındayım. Elazığ da yaşıyorum. Bir kızım var 1,5 yaşında. Ellerinizden öper teyzeleri 🥰 sizlerde kendinizi tanıtır mısınız lütfen 😍💕💕
Merhaba ben dünya 28 yaşındayım istanbul da yaşıyorum 2 çocuğum var 3 cıye hamileyim 37 haftalık

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
B
Bende cemre 😘 26 yaşındayım ankarada yazıyorum ankaralıyım bitane de 4 buçuk aylık minnak oğluşum var 😘😍 ailemizin bi tanecik hemşiresi 😍 😘

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canim takma adım zümre 27 yaşındayım adapazarida yaşıyorum 2 aylik bir oğluşum var

Tüm sayfalar yüklendi.