gelişim geriligi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tuana Aryanın annesi tarafından oluşturulan gelişim geriligi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 264 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gelişim geriligi
Konbuyu başlatan Tuana Aryanın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep0147

Tuana Aryanın annesi

Kayıtlı Üye
rank
kızlar 2 gündür hastaneye gidiyorum gelişim geriligi var dediler piskolojim bozuldu 33+5 normalde ama 32 cıkıyor gerilik var diyince iyice moralim bozuluyor😥 başına gelen var mı ne yapmam gerekiyor bilgisi olan var mı acaba

Zeynep0147

Kayıtlı Üye
rank
kızlar 2 gündür hastaneye gidiyorum gelişim geriligi var dediler piskolojim bozuldu 33+5 normalde ama 32 cıkıyor gerilik var diyince iyice moralim bozuluyor😥 başına gelen var mı ne yapmam gerekiyor bilgisi olan var mı acaba

Yengeme de aynı şeyi söylemişlerdi 9 yıl önce maşaAllah yeğnim hepimizden sağlam hiçbir şeyi yok takma kafana Allaha tevekkül et

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar