Gelisimi geri acil bi bakin kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mucizebebekim tarafından oluşturulan Gelisimi geri acil bi bakin kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,096 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gelisimi geri acil bi bakin kizlar
Konbuyu başlatan Mucizebebekim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mucizebebekim

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Aspirin mi neden kan sulandirici yani canim sağlıklı nasip etsin Allahım hayırlısını dile ilk gebeligin mi elbetteki sağlıkla bir problem olmasın inşallah hakkında hayırlısı olsun
Evet ilk gebeligim ve 12 yil sonra aspirini rahim damarlari dar diye verdi kan akisi olsun diye sanirim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir onceki muayenede fark edilmedi mi?
Bi onceki 17.haftadaydi ve hersey yolunda demisti doktor 23 haftada detaylida randevum.vardi gittim.boyle soylendi baska doktorada gorundum ayni seyler

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Evet ilk gebeligim ve 12 yil sonra aspirini rahim damarlari dar diye verdi kan akisi olsun diye sanirim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bi onceki 17.haftadaydi ve hersey yolunda demisti doktor 23 haftada detaylida randevum.vardi gittim.boyle soylendi baska doktorada gorundum ayni seyler
Evet canim bana da kan sulandirici verdi 35 . Haftada bıraktım ful kullandım korkma birşey olmaz Allah'ın izniyle 🙏🙏❤️

Tüm sayfalar yüklendi.