Sorum var Gelmiyor du ☹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ümm Fatıma tarafından oluşturulan Gelmiyor du ☹ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,436 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gelmiyor du ☹
Konbuyu başlatan Ümm Fatıma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ümm Fatıma

Ümm Fatıma

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim doktorum cinsel ilişki doğumu başlatır demişti ki keza da öyle oldu doktoruna bir danış istersen. 42 dolmak üzere rabbim bi avazda sağlıkla kurtarsın inşallah canım
Amin elimizden geldiğince onu da yapmaya çalışıyoruz ama 3 çocukla biraz zor oluyo 🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlısı olsun
Teşekkür ederim 🌼

Aynen benimki içimde yemişti bile kakasını
Peki bebeginizebisey oldu mu sağlık sorunu falan

Aynen benimki içimde yemişti bile kakasını

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin elimizden geldiğince onu da yapmaya çalışıyoruz ama 3 çocukla biraz zor oluyo 🤭

Teşekkür ederim 🌼

Zamanında bebeğe müdahale edilmezse ölümüne kadar gidiyor malesef ki çünkü ne ara yaptı yedi anlaşılmıyor benim yengemşnde 42. Hafta oldu hala dopuma almadılar suni sancı vermişlerdi bir doğdu çocuk kakasıjı da yapmış Allah'tan yemmeişti🤲🏻

nisabr

Kayıtlı Üye
rank

Teşekkür ederim 🌼

Çok şükür hiç bir sıkıntı olmadı. Ama sagolsunlar bilgilendirilir beni eğer morarma ya da kusma falan olursa getirin dedi zehirlenebiliyorlarmis.

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 41+3 üç oldum doğmuyor bu bebek sancının başlaması için ne yapabilirim doğal olarak yürüyüş sukuat bunların dışında

Canım benim bebeğim de 40+6 da doğdu gelmiyordi ve 4 cm acilmam olmasına ragmen devamı gelmedi suni ile geldi. Ben suquat merdiven hurma yürüyüş herseyi denedim olmuyordu . Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin

Ümm Fatıma

Kayıtlı Üye
rank
Zamanında bebeğe müdahale edilmezse ölümüne kadar gidiyor malesef ki çünkü ne ara yaptı yedi anlaşılmıyor benim yengemşnde 42. Hafta oldu hala dopuma almadılar suni sancı vermişlerdi bir doğdu çocuk kakasıjı da yapmış Allah'tan yemmeişti🤲🏻
Iyide bunu doktor bekletiyo bu konuda ne yapabiliriz ki başka doktora gitsek kabul etmez bir çoğu hastane öyle yapiyo☹

Ümm Fatıma

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim bebeğim de 40+6 da doğdu gelmiyordi ve 4 cm acilmam olmasına ragmen devamı gelmedi suni ile geldi. Ben suquat merdiven hurma yürüyüş herseyi denedim olmuyordu . Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin

Çok şükür hiç bir sıkıntı olmadı. Ama sagolsunlar bilgilendirilir beni eğer morarma ya da kusma falan olursa getirin dedi zehirlyenebiliyorlarmis

Allahümme âmin ben ada çayları falan da iciyorum demekki vakit var diye düşünüyorum ama en dogrusunu rabbim bilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar