Gen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kucuk mucizeler tarafından oluşturulan Gen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,146 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gen
Konbuyu başlatan Kucuk mucizeler
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kucuk mucizeler

Kucuk mucizeler

Kayıtlı Üye
rank
Boyle genı olup ıgne kullanan ve ılac falan kullanan var mı
Screenshot_20210401_175055.jpg

Gulshan

Kayıtlı Üye
rank
Tesekederimm canım hemen mi basladın ıgneye
Benim ilk hamileligimde bebegimin kalbi erken haftalarda durdu.ve sonra ogrendikki kan pihtalasmasi varmis. Ve sonraki hamileligimi ogrendigim anda clexan ignesine basladim.cunki boyle bisey varsa mutlaka ilac ve ya igne kullanilmali.cunki kan pihtilasiyo.bebege oksijen gitmiyo.InssAllAh doguma kadar baska bi sorun olmaz.🙏🏻

Kucuk mucizeler

Kayıtlı Üye
rank

Benim ilk hamileligimde bebegimin kalbi erken haftalarda durdu.ve sonra ogrendikki kan pihtalasmasi varmis. Ve sonraki hamileligimi ogrendigim anda clexan ignesine basladim.cunki boyle bisey varsa mutlaka ilac ve ya igne kullanilmali.cunki kan pihtilasiyo.bebege oksijen gitmiyo.InssAllAh doguma kadar baska bi sorun olmaz.🙏🏻
Ben son gebelıgımde kullandım igne bu sefer de kalbı durdu kanamam falan oldu testlerı falan yaptık o genim sadece sorunlu cıktı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar