Gene fikrinize ihtiyacım var çiçeklerim 🌹🌺🥀🌷🌼⚘

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Gene fikrinize ihtiyacım var çiçeklerim 🌹🌺🥀🌷🌼⚘ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 826 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gene fikrinize ihtiyacım var çiçeklerim 🌹🌺🥀🌷🌼⚘
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank

Ekli dosyalar

• Screenshot_20211116_193346.jpg
    Screenshot_20211116_193346.jpg
    441.4 KB · Görüntüleme: 154

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Güzel tadı canım hala yiyorum 🤦‍♀️😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hepsi set olarak 200 liraydı canım
Baktim internet sitesine evet fiyatlar gayet guzel kuzum da 50 tane çikolata 50 tane seker diyor bizim sulale kalabalik acaba yeter mi diye aklima geldi yeter heralde ya millet yamyam gibi 3 4 tane almazsa😅peki çikolatasının tadi nasıl bazi cikolatalar mum gibi oluyor tadi cok kötü

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Baktim internet sitesine evet fiyatlar gayet guzel kuzum da 50 tane çikolata 50 tane seker diyor bizim sulale kalabalik acaba yeter mi diye aklima geldi yeter heralde ya millet yamyam gibi 3 4 tane almazsa😅peki çikolatasının tadi nasıl bazi cikolatalar mum gibi oluyor tadi cok kötü
Canım ben bulunduğum ilde iyi bi çikolatacı vardı gittim tadına baktım öyle yaptırdım internete güvenedim bi kaç arkadaşım internetten aldı pişman oldular

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Valla listeye ekleyim o zaman bende bulamazsam en don Çiçek sepeti den alırım diyordum 😅😅
Bende cicek sepetine de bakiyorum ama burda ek olarak seker olmasi da hosuma gitti ama bilemedim ya bulamadim bi türlü

Canım ben bulunduğum ilde iyi bi çikolatacı vardı gittim tadına baktım öyle yaptırdım internete güvenedim bi kaç arkadaşım internetten aldı pişman oldular
Oda var tabi canım ama bizim burdaki cikolatacilar kazik ya

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Pandemi var herkes gelmesin kabul etme bak bana hala kendim yiyorum 50 taneyi 😂😂 yanii çikolatası orta canım ne çok iyi nede kötü diyebilirim ama şekerin tadı gayet güzel bence çokta takılma ya dağıtmalık yaptıracaksın sonuçta görüntüsü benim için daha önemliydi 🤦‍♀️😂😂😂😂

Valla listeye ekleyim o zaman bende bulamazsam en don Çiçek sepeti den alırım diyordum 😅😅
Gayet ideal bence bunlar canım şimdi siteye bakarsan lolipop tarzı saplı şekerlerde var 1 yaş içinde onlardan yaptırcam kısmet olursa

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar