Genetik test

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kbra.. tarafından oluşturulan Genetik test başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 536 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Genetik test
Konbuyu başlatan Kbra..
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Kbra..

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2li tarama sonucunda down sendromu riski yüksek çıktı nift testi yaptıran oldu mu?

Selin2304

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2li tarama sonucunda down sendromu riski yüksek çıktı nift testi yaptıran oldu mu?
Merhaba ben ikili üçlü testler yerine direk nifty yaptırdım. Yaptırmanızı tavsiye ederim net bir şekilde olasılık olup olmadığını rakamsal olarak raporluyorlar.. yanılma payı nifty'de çok çok az.. sağlıkla kucağınıza almanız dilegiyle

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
sivi aldirmakmi dediginiz test
Genetik test kandan bakılıyor diye biliyorum canım sıvı alınarak bakılan amniyosentez oda riskli yaptırma bence onu. Bebeğinin ultrason ölçümleri nasıl çıktı ense kalınlığı burun kemiği bunlar da sıkıntı var dedi mi Dr? Sadece kan sonucuna dayalıysa ultrason ölçümleri normalse yanılma payı çok kan sonuçlarında. Tanı testi de değil onlar zaten dünya üzerinde seninle aynı yaşta, aynı gebelik haftasında kaç kadın varsa ortalama risk değerini çıkarıyor. İnşallah bi sıkıntı yoktur sağlıkla alırsın bebeğini kucağına 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar