Genital bölgede kaşıntı?😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yenianne8 tarafından oluşturulan Genital bölgede kaşıntı?😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,284 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Genital bölgede kaşıntı?😔
Konbuyu başlatan Yenianne8
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan damla2100
Aşırı derecede çok kaşınıyor ilac vs kullandım geçmedi gece uykudan uyandıracak kadar çok kaşınıyor kaşıyınca da tahris oluyor kanıyor 😔benimle aynı durumda olan varmi nasıl başa çıktınız?
Canım hamilelikten önce bende de öyleydi nasıl kasiniyordu anlatamam ben travazol krem kullandım geçti bidaha da olmadı canım ama hamile değildim kullandigimda hamilelikte kullanılır mı bilmiyorum hamileysen doktora bı sor istersen canım

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aşırı derecede çok kaşınıyor ilac vs kullandım geçmedi gece uykudan uyandıracak kadar çok kaşınıyor kaşıyınca da tahris oluyor kanıyor 😔benimle aynı durumda olan varmi nasıl başa çıktınız?
Bende aynı yaşadım tekrar git tahlil ver ilacı değiştirsin canım yoksa geçmiyor valla mahvetti beni . Şimdi 31 haftalık hamileyim kaşıntı olsa da olmasa 36 da gidip tahlil yaptircam ikinci gebelikte enfeksiyon varmış doğum sonunda kanama ile beni mahvetti bundada yaşamak istemiyorum valla

Tüm sayfalar yüklendi.