genital bölgede sivilce

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülperi tarafından oluşturulan genital bölgede sivilce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,954 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı genital bölgede sivilce
Konbuyu başlatan Gülperi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutlu anne 5

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bişey sorcam ama çekiniyor um genital bölgede sivilce gibi yara çıkmış ama sivilce değil böyle taş gibi ağrısı oluyor sadece başına gelen varmı yada ne olduğunu bilen internetten baktım kanser filan diyo korktum yani cvp lutfen

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bişey sorcam ama çekiniyor um genital bölgede sivilce gibi yara çıkmış ama sivilce değil böyle taş gibi ağrısı oluyor sadece başına gelen varmı yada ne olduğunu bilen internetten baktım kanser filan diyo korktum yani cvp lutfen
Korkma bacım bende vardı 4yıl patlamadı sonra yıkanırken jilet yaparken patladı içinden sarı yuvarlak sert bişey çoktı

Ensarin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ağda dan kaynaklanıyor olabilir benimki de öyle büyük ihtimal kıl dönmesi oluyor

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayatım yok ya ne kanseri Allah göstermesin bende de oldu kıl içeride dönmüş çıkamamış bence sivilce gibi göremiyorum göbeğim den ama hissediyorum boncuk iğnesinin ucunu çakmakla yakıp yarın ameliyat ederim kendimi 🤣

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Ağda dan kaynaklanıyor olabilir benimki de öyle büyük ihtimal kıl dönmesi oluyor
Bn ada yapmıyorum jilet kullanıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayatım yok ya ne kanseri Allah göstermesin bende de oldu kıl içeride dönmüş çıkamamış bence sivilce gibi göremiyorum göbeğim den ama hissediyorum boncuk iğnesinin ucunu çakmakla yakıp yarın ameliyat ederim kendimi 🤣
Alalh seni ne yapmasın ah bu internet bizi hep korkutuyor valla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Alalh seni ne yapmasın ah bu internet bizi hep korkutuyor valla

Ceylinilda

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende de oldu ve jiletten kaynakli kil koku iltabi dedi doktor,yuruyemiycek hale gelmistim krem verdi 4.gun dokunayim bi yumusamiş mı dedim bir patladı ,aman Yarabbim🙄doktora gitmesen dahi saglik ocagindan antibiyotikli krem yazdir.

Tüm sayfalar yüklendi.