genital bölgede sivilce

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülperi tarafından oluşturulan genital bölgede sivilce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,973 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı genital bölgede sivilce
Konbuyu başlatan Gülperi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutlu anne 5

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende de oldu ve jiletten kaynakli kil koku iltabi dedi doktor,yuruyemiycek hale gelmistim krem verdi 4.gun dokunayim bi yumusamiş mı dedim bir patladı ,aman Yarabbim🙄doktora gitmesen dahi saglik ocagindan antibiyotikli krem yazdir.
Aynn cnm doğru söylüyorsun az önce sıcak duşa girdim baktım yumuşacık olmuş geri elimi vurmaya kalmadj patladı beyaz iltihap ve kandı sonra iyice sıktım kan çıktı ama bira daha sis oda geçer heralde yenilemsse

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar bişey sorcam ama çekiniyor um genital bölgede sivilce gibi yara çıkmış ama sivilce değil böyle taş gibi ağrısı oluyor sadece başına gelen varmı yada ne olduğunu bilen internetten baktım kanser filan diyo korktum yani cvp lutfen
Güzelim internete bakma internete kalsa bacak ağrısını bile kansere kadar götürüyor aynısı benim başıma da geldi hemde 2 kez sonra ben hiç oynamadim 1 hafta durdu geri gitti

Ceylinilda

Kayıtlı Üye
rank
Aynn cnm doğru söylüyorsun az önce sıcak duşa girdim baktım yumuşacık olmuş geri elimi vurmaya kalmadj patladı beyaz iltihap ve kandı sonra iyice sıktım kan çıktı ama bira daha sis oda geçer heralde yenilemsse
Benim 2. Ye tekrarladı cnm ,ilk patlamada kıl köku cıkmamıs tekrarladı malesef ama sonra o sertlikde gitti çok sükür 🙏insallah tez vakitte gecer acısı cok kotu birde o iltabın kana karısma ihtimali varmiş önemsenmiycek birsey degil demisdi benim kadin dogum doktorum

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bişey sorcam ama çekiniyor um genital bölgede sivilce gibi yara çıkmış ama sivilce değil böyle taş gibi ağrısı oluyor sadece başına gelen varmı yada ne olduğunu bilen internetten baktım kanser filan diyo korktum yani cvp lutfen
Kıl dönmesi yada iltihaptır o ağrısı da pis olur bende başka yerlerde çıktığı oldu patlayınca gene ağrır ama kurtulursun

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Kıl dönmesi yada iltihaptır o ağrısı da pis olur bende başka yerlerde çıktığı oldu patlayınca gene ağrır ama kurtulursun
Patladı zaten ağrısı çok ama eskisi gibi değil çok şükür
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim 2. Ye tekrarladı cnm ,ilk patlamada kıl köku cıkmamıs tekrarladı malesef ama sonra o sertlikde gitti çok sükür 🙏insallah tez vakitte gecer acısı cok kotu birde o iltabın kana karısma ihtimali varmiş önemsenmiycek birsey degil demisdi benim kadin dogum doktorum
İnsallh cnm ya patladı zaten ama tekrarlama,Z insallh

M

Mutlu anne 5

Guest
Allah korusun cnm ya öyle bişey değildir o. Bi kere bende de çıktı ama bnm ki sivilceydi ve ha bire kaşınyordu kendi kendine gitti sonra

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar