Genital bölgede sızı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elmas tarafından oluşturulan Genital bölgede sızı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,845 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Genital bölgede sızı
Konbuyu başlatan Elmas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki Prenses Annesi 💜
Ş

Şirin

Guest
Söylediğiniz bütün şikayetler malesef bende de mevcut hep enfeksiyon diye ya da gebelikte baskı yapıyor diye yaklaşıyordu doktor çok sonradan anladık ki bebekten dolayı sağ bobregimde büyüme olmuş tavsiyem ürolojiye gidin hemen böbrek ultrasonu çekip kültür ve idrar testi yapıyorlar sonuç enfeksiyon mu böbrek büyümesi mi çıkar( şikayetlerim genital bölgede sizi sanki saatlerdir idrarı tutmuşum gibi yanma ve bitmeyen idrar mesanem hep dolu gibi, iki damla üç damla gece gündüz WC yolundayim)

Sedagül

Kayıtlı Üye
rank
Canım benımde şuan oyke hatta sankı bırı cubuk batırıp cıkarıyo gıbı oluyo. Idrarda yavas yavaa yapabılıyorum damla damla. Bende bılmıyorum neden. Sızıda oluyoo

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar. Genital bölgemde sürekli idrar varmis gibi hissediyorum ve inceden sızı var sanki ip cekiliyor içerden. Sizce enfeksiyon mudur yoksa baska birşeyin belirtisi mi?
Ben ilk çocuguma hamileyken öyleydi doktora gittim idrar yollarında enfeksiyon var dedi ilaç kullandım kaşıntı şişme yoktu içerden yaniyodu sürekli tuvalete gidiyodum doğum yaptım kızımda da idrar yollarında enfeksiyon varmış hastanede yattı doktora git bence eğer öyle bişey varsa ona göre ilaç verebiliyorlar hamilelerin kullanabilceği geçmiş olsun

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Kaç haftalık hamilesin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benımde şuan oyke hatta sankı bırı cubuk batırıp cıkarıyo gıbı oluyo. Idrarda yavas yavaa yapabılıyorum damla damla. Bende bılmıyorum neden. Sızıda oluyoo
Bebek doğum kanalına girmiş cnm

Elmas

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk çocuguma hamileyken öyleydi doktora gittim idrar yollarında enfeksiyon var dedi ilaç kullandım kaşıntı şişme yoktu içerden yaniyodu sürekli tuvalete gidiyodum doğum yaptım kızımda da idrar yollarında enfeksiyon varmış hastanede yattı doktora git bence eğer öyle bişey varsa ona göre ilaç verebiliyorlar hamilelerin kullanabilceği geçmiş olsun
Teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar