Genitalde mikrop bulasmissa yinede bebek olur mu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde berra tarafından oluşturulan Genitalde mikrop bulasmissa yinede bebek olur mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 578 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Genitalde mikrop bulasmissa yinede bebek olur mu?
Konbuyu başlatan berra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan berra

berra

Kayıtlı Üye
rank
İnternetten baktım da enfeksiyon gebelik oluşsa bile embriyonun tutunmasını engelliyormus çok daha kötü sonuçlara da yol açıyormus dikkat et büyük damacana su al hep onunla taharet al doktora da git çok yanma olursa
Ben buraya geldikten iki hafta sonra zaten düşük yaptım o zamanda yeni hamileydim. Sebebini bile bilmediğim şekilde düştü. Sonrada korktum bidaha düşünmedim 5 ay oldu şimdi istiyorum ama bu enfeksiyon olayını ne yapacağım bilmiyorum 3 yıl daha burda olacağım 😔 doktora da gittim ilaç yazdı kullandım ama hiç bitmiyor sadece yanma hissi azalıyor. Bu arada bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim 🙏

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Ben buraya geldikten iki hafta sonra zaten düşük yaptım o zamanda yeni hamileydim. Sebebini bile bilmediğim şekilde düştü. Sonrada korktum bidaha düşünmedim 5 ay oldu şimdi istiyorum ama bu enfeksiyon olayını ne yapacağım bilmiyorum 3 yıl daha burda olacağım 😔 doktora da gittim ilaç yazdı kullandım ama hiç bitmiyor sadece yanma hissi azalıyor. Bu arada bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim 🙏
Rica ederim canım çok geçmiş olsun tayin istesen keşke öğretmen misin öyle yaşanmaz ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar