Sorum var Gerçek doğum sancisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Okyanusgülü tarafından oluşturulan Gerçek doğum sancisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,019 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gerçek doğum sancisi
Konbuyu başlatan Okyanusgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzel anneler gerçek doğum sancısı nasıl oluyo acaba kaç gündür sancım yokdu bugün aniden ağrım oldu ya ayakda kaldım çok bugün ondan oldu yada sancı bilemedim açıkçası geçen hafta yalancı sancılarim oldu iki gün sonra gecmsdi
Dinlenince geçti mi? 5 dk ara ile sıklaştı mi ? Arada yorgunlukla olanlar nst de bile çıkmıyor. Bir de kaç haftalıksin son günlerse sinyal vermeye başladı demek ki

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Dinlenince geciyo gibi canım ama son haftam balım 39+2 yim
Bndede agrılar oluo ara ara aramızda 1günvar ve bugün kanlı sümüksü akıntım geldi nedrnse gitmedim doktora acaba birsey olurmuki bidaha gelmedi ööyle sancımda tok arada bi oluo gecıo

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Bndede agrılar oluo ara ara aramızda 1günvar ve bugün kanlı sümüksü akıntım geldi nedrnse gitmedim doktora acaba birsey olurmuki bidaha gelmedi ööyle sancımda tok arada bi oluo gecıo
Senin nişanın gelmiş sanırım canım iki uc güne doğumun olabilir belki Allah bilirde keşke bı gitseydin ya tedbir amacli
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oğlumda üç gün içinde doğumum olmuştu. 39 da başlamış dediğin gibi 39+3 te kucagimdaydi. Siklasir duramaz hale gelince hemen gidersin 😉
Öyle yapicam canım bakalım zaten perşembe günü Dokdorum ne diyecek Allah'ım cümle hamile adaylarına yardım etsin inşallah

Oğlumda üç gün içinde doğumum olmuştu. 39 da başlamış dediğin gibi 39+3 te kucagimdaydi. Siklasir duramaz hale gelince hemen gidersin 😉
Öyle yapicam canım bakalım zaten perşembe günü Dokdorum ne diyecek Allah'ım cümle hamile adaylarına yardım etsin inşallah

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Nişanın gelmiş.

Senin nişanın gelmiş sanırım canım iki uc güne doğumun olabilir belki Allah bilirde keşke bı gitseydin ya tedbir amacli

🤲

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank

İnşşlah bebişim 3güne kucagımda olur oğluşum özledim onu yaa hayırlısyla doğsunda zaten cumaya doktr cagırmştı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Slm güzel anneler gerçek doğum sancısı nasıl oluyo acaba kaç gündür sancım yokdu bugün aniden ağrım oldu ya ayakda kaldım çok bugün ondan oldu yada sancı bilemedim açıkçası geçen hafta yalancı sancılarim oldu iki gün sonra gecmsdi
Kuzum doğum sancısı şiddetli olarak hissedilir başlangıç aşamasında sancılar bele vuran regl sancıları gibi hissedilir bu ağrılar zamanla daha şiddetli ve uzun süreli bir hal aliyor sıklığı da giderek artiyor her 3 veya 5 dakikada bir sancı hissedilmeye başlarsin sancının uzun aralıklarla ve kısa süre boyunca devam etmesi doğuma vakit oldunu gösterir

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum doğum sancısı şiddetli olarak hissedilir başlangıç aşamasında sancılar bele vuran regl sancıları gibi hissedilir bu ağrılar zamanla daha şiddetli ve uzun süreli bir hal aliyor sıklığı da giderek artiyor her 3 veya 5 dakikada bir sancı hissedilmeye başlarsin sancının uzun aralıklarla ve kısa süre boyunca devam etmesi doğuma vakit oldunu gösterir
Anladım canım sagolasin kuzum hayırlısıyla kurtulalalim insalalh

Tüm sayfalar yüklendi.