Sorum var Gerçekten haksız mıyım postu açmıştım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Gerçekten haksız mıyım postu açmıştım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 570 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gerçekten haksız mıyım postu açmıştım
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bebeğimlegüzel

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Hatırlarsınız belki öyle bir konu açtım kayinvalidemleer temizlik yapıyor gitmem gerekir miydi diye bu arada gitme diyen herkes çok haklıymış sonra salak gibi gittim yardım ettim falan oh gayet işleri bitti ben temizliğe girdim kimse adım dahi atmadı evime kendimi mal gibi hissediyorum ama hiç bişey olmamış gibi davranıyorum ihtiyacım yokmuş gibi onlara ama çok stres oluyorum😑

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Hatırlarsınız belki öyle bir konu açtım kayinvalidemleer temizlik yapıyor gitmem gerekir miydi diye bu arada gitme diyen herkes çok haklıymış sonra salak gibi gittim yardım ettim falan oh gayet işleri bitti ben temizliğe girdim kimse adım dahi atmadı evime kendimi mal gibi hissediyorum ama hiç bişey olmamış gibi davranıyorum ihtiyacım yokmuş gibi onlara ama çok stres oluyorum😑
Canım sen de çağır gelin de ya çay falan bahanesiyle çağırıp eve geldiklerinde temizlik yaptır ya da direkt gelin yardım edin de sen tanıyorsun tepkilerini daha iyi bilirsin ama belki doğrudan gelin dersen bahane bulur gelmezler ya da seni sinir edecek laf ederler gurur yaparsın falan ama asla gurur murur yapma muhakkak yaptır böyle işler maalesef karşılıklı ki senin daha çok ihtiyacın var yardıma

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Canım sen de çağır gelin de ya çay falan bahanesiyle çağırıp eve geldiklerinde temizlik yaptır ya da direkt gelin yardım edin de sen tanıyorsun tepkilerini daha iyi bilirsin ama belki doğrudan gelin dersen bahane bulur gelmezler ya da seni sinir edecek laf ederler gurur yaparsın falan ama asla gurur murur yapma muhakkak yaptır böyle işler maalesef karşılıklı ki senin daha çok ihtiyacın var yardıma
Yok boşver gerek yok yardımlarına vicdanları olsa zaten gelirlerdi ama nerde anca el kadar bebeği olan bir kadından yardım beklesinler utanmadan ama seneye yine temizlik vakti gelir görüşürüz 😄 boşveeeer

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Geline gelince mecbur yardım edecek yapacak hizmet edecek gözü ile bakılıyor maalesef ama ben senin yerinde olsam gitmezdim yardıma muhtaç değilse neyse artık boşver başının gözünün sadakasi olsun

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Sen nasıl istersen canım aslında işte her şey bize tecrübe oluyor sayelerinde 😄
Aynen öyle işte gitmemem gerektiğini anladım sayelerinde bir daha çok beklerler😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geline gelince mecbur yardım edecek yapacak hizmet edecek gözü ile bakılıyor maalesef ama ben senin yerinde olsam gitmezdim yardıma muhtaç değilse neyse artık boşver başının gözünün sadakasi olsun
Keşke de işte vicdan yapıp gittim salak gibi ama bana gelince kimse de vicdan Yok gördüğüm kadarıyla neyse bu da geçer Allah'ın izniyle bir daha çok beklerler yardım 😏

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Hayır üzülme bende senin yaşadığın durumu defalarca yaşadım her işlerine koşarım tabi karşılık beklemem ama ben hasta olayım şuan hem hamileyim hem çocuğum var 16 aylık hayatta kapımı açmazlar ve üstüne de sevgili kayınvalidem ben ne zaman hasta olsam oda hasta olur kızım hastalandı gecelerce yatmadık sonra ağzının içi tamamen yara oldu bembeyazdi hastaneye yatırdılar bir kere telefon bile etmedi nasıl oldu iyi mi diye yani diyecegim o ki eşinle arani iyi tutmak istiyorsan git ama gelmediklerine de gönül koyma sen oraya arada eşin olduğu için gidiyorsun Kaynananlara bayıldığın için değil

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Hayır üzülme bende senin yaşadığın durumu defalarca yaşadım her işlerine koşarım tabi karşılık beklemem ama ben hasta olayım şuan hem hamileyim hem çocuğum var 16 aylık hayatta kapımı açmazlar ve üstüne de sevgili kayınvalidem ben ne zaman hasta olsam oda hasta olur kızım hastalandı gecelerce yatmadık sonra ağzının içi tamamen yara oldu bembeyazdi hastaneye yatırdılar bir kere telefon bile etmedi nasıl oldu iyi mi diye yani diyecegim o ki eşinle arani iyi tutmak istiyorsan git ama gelmediklerine de gönül koyma sen oraya arada eşin olduğu için gidiyorsun Kaynananlara bayıldığın için değil
Yani tabii ki yine hiç bişey olmamış gibi davranırım ama bir daha yardıma gitmem

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yanlış anlama ama kaynanan için gitmiyorsun eşin yüzü gülsün mutlu olsun diye gidiyorsun yani ben onu mutlu etmek için gidiyorum
Peki kaynanası neden oğlunun yüzü gülsün diye gelinine yardıma gitmiyor ?. Bence en mantıklı soru bu şuan

Tüm sayfalar yüklendi.