Sorum var Gerçekten haksız mıyım ben mi yanlış düşünüyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Gerçekten haksız mıyım ben mi yanlış düşünüyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,230 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gerçekten haksız mıyım ben mi yanlış düşünüyorum
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bebeğimlegüzel

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
İnsanlara üslup Hakkında yazı yazarken lütfen herkes kendi üslubuna dikkat etsin !
Kayinvalidemle yakın oturuyoruz kış temizliğine girmişler kızıyla benimde bebeğim küçük diye hiç gitmedim bebeğimi bırakmak istemiyorum yani onunla ilgilenmek istiyorum neyse kendi kendine küsmüsler anlamadım gerçekten yardım etmem gerekir mıydı sorun ben de mi

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Gitmek gibi bı zorunluluğun yok bnce cnm sonuçta bebeğin küçük ve ister istemez ihmal edesin onu onlara yarım edersen ama sen temizlik yaptığını biliyosan arayip sorsaydin geliyim yardima ihtiyaç var mı diye eminjm onlarda gerek yok bebwgin küçük derlerdi diye düşünüyorum

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Kayinvalidemle yakın oturuyoruz kış temizliğine girmişler kızıyla benimde bebeğim küçük diye hiç gitmedim bebeğimi bırakmak istemiyorum yani onunla ilgilenmek istiyorum neyse kendi kendine küsmüsler anlamadım gerçekten yardım etmem gerekir mıydı sorun ben de mi
Temizlik yaptıklarını bildin halde gitmen gerekiyordu senin bebeğin küçük olabilir kaynanalar gorumven arada bi bakabilirlerdi zaten yakışmıştı onlara gitseydin daha güzel olurdu senin açından yarın bir gün eşinle sorun yaşama derim

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Gitmek gibi bı zorunluluğun yok bnce cnm sonuçta bebeğin küçük ve ister istemez ihmal edesin onu onlara yarım edersen ama sen temizlik yaptığını biliyosan arayip sorsaydin geliyim yardima ihtiyaç var mı diye eminjm onlarda gerek yok bebwgin küçük derlerdi diye düşünüyorum
O zaman da yalandan sordu iki dakika gelebilirdi diyeceklerdi 🫤
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Temizlik yaptıklarını bildin halde gitmen gerekiyordu senin bebeğin küçük olabilir kaynanalar gorumven arada bi bakabilirlerdi zaten yakışmıştı onlara gitseydin daha güzel olurdu senin açından yarın bir gün eşinle sorun yaşama derim
Biliyorum bakabilirler ama henüz küçük olduğu için ben ilgilenmek istiyorum onu aksatmak istemiyorum. Neden gitmem gerekiyordu peki ? Gelinler herşeyi yapmak zorunda mı hem kendi evini hem onlarınkini

Canım hiçte gerek yok kızı varmış işte seninde bebeğin var onun kızı ona yardım eder sonuçta sende kendi bebeğinden meshulsün senden beklerseler abez olurdu zaten

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hadi bebeği geçtim de senin gitme gibi bir zorunluluğun yok onu da geçtim çocukla o evde yardım etmekten çok ayak bağı olurdun bunu kendileri de biliyor yani senden nasıl bir yardım bekliyorlar anlamkş değilim ben oğlumla kendi evimi zor temzişiyorum milletin derdine bak ya hiç cannı sıkma canım gitmek zorunda değildin

mavi mavi88

Kayıtlı Üye
rank
Bence zorunluluğun yok fakat .... hadi arkadaşım hicmi bir kek cirpicak Bir börek yapicak kadar fırsatın olupta gitmek aklına gelmedi bence biraz mesafe koymak için ve kırgınlik olsun diye yapmışsın

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Canım hiçte gerek yok kızı varmış işte seninde bebeğin var onun kızı ona yardım eder sonuçta sende kendi bebeğinden meshulsün senden beklerseler abez olurdu zaten
İşte tek başına olsa zaten vicdanen rahat edemez giderdim ama kızı var gayette yapabiliyorlar ikisi ben daha kendi evimi bile yapamıyorum inan

Hadi bebeği geçtim de senin gitme gibi bir zorunluluğun yok onu da geçtim çocukla o evde yardım etmekten çok ayak bağı olurdun bunu kendileri de biliyor yani senden nasıl bir yardım bekliyorlar anlamkş değilim ben oğlumla kendi evimi zor temzişiyorum milletin derdine bak ya hiç cannı sıkma canım gitmek zorunda değildin
Bende anlamıyorum küçük bebeği var onunla ilgilensin diyeceklerine böyle tavır alıyorlar evde bile bir iş yapınca onunla az ilgilendiğimi düşünüp üzülüyorum

Bence zorunluluğun yok fakat .... hadi arkadaşım hicmi bir kek cirpicak Bir börek yapicak kadar fırsatın olupta gitmek aklına gelmedi bence biraz mesafe koymak için ve kırgınlik olsun diye yapmışsın
İnan ki bebeğim aniden agliycak ve o işin içinden çıkıp gidecem diye hamur işine vs kalkışmıyorum bile ve amacım asla araya mesafe koyup kimseyi kırmak değil gayette seviyorum onlarla zaman geçirmeyi yan yana gelmeyi

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Kimsesi olmasa yanlız yapıyor olsa gitsen iyi olur derdim ama kızı varmış şahsen bende gitmezdim bebeğim varken kimseyi memnun etmek zorunda değiliz

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
O zaman da yalandan sordu iki dakika gelebilirdi diyeceklerdi 🫤

Biliyorum bakabilirler ama henüz küçük olduğu için ben ilgilenmek istiyorum onu aksatmak istemiyorum. Neden gitmem gerekiyordu peki ? Gelinler herşeyi yapmak zorunda mı hem kendi evini hem onlarınkini
Yatın birgun eşinle kötü şeyler yaşama diye dedim kötülüğe demedim ki her neyse iş işten geçmiş ama yarın birgun kaynananla gorumcen arkandan gelmedi gitmedi demesinler eşine

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar