Sorum var Gerçekten haksız mıyım ben mi yanlış düşünüyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Gerçekten haksız mıyım ben mi yanlış düşünüyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,237 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gerçekten haksız mıyım ben mi yanlış düşünüyorum
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bebeğimlegüzel

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kayinvalidemle yakın oturuyoruz kış temizliğine girmişler kızıyla benimde bebeğim küçük diye hiç gitmedim bebeğimi bırakmak istemiyorum yani onunla ilgilenmek istiyorum neyse kendi kendine küsmüsler anlamadım gerçekten yardım etmem gerekir mıydı sorun ben de mi
Yani zorunluluğun yok tabi ama yakınsa gidebilirdin en azından bir kek filan yapıp gitseydin sonuçta onlarda senin bi ailen 2 dk gidip geri gelseydin eve

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kayinvalidemle yakın oturuyoruz kış temizliğine girmişler kızıyla benimde bebeğim küçük diye hiç gitmedim bebeğimi bırakmak istemiyorum yani onunla ilgilenmek istiyorum neyse kendi kendine küsmüsler anlamadım gerçekten yardım etmem gerekir mıydı sorun ben de mi
Onlar sana yardım ediyorlar mı peki normalde çünkü efendimizin hadisi var tek kollu kadınlara (hamile ve bebekli annelerden bahsediyor) yardım edin diye burda yardıma ihtiyacı olan sensin şu kek börek de o kadar lazımsa onlar arayıp sen kek yap diyebilirlerdi arkadan konuşup küsmek kolay tabi eşinle aran bu meseleden dolayı bozulacağını sanmıyorum çünkü senin en birincil sorumluluğun bebeğin Allah korusun burnu bile aksa bakamadı derler ondan sonra

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Onlar sana yardım ediyorlar mı peki normalde çünkü efendimizin hadisi var tek kollu kadınlara (hamile ve bebekli annelerden bahsediyor) yardım edin diye burda yardıma ihtiyacı olan sensin şu kek börek de o kadar lazımsa onlar arayıp sen kek yap diyebilirlerdi arkadan konuşup küsmek kolay tabi eşinle aran bu meseleden dolayı bozulacağını sanmıyorum çünkü senin en birincil sorumluluğun bebeğin Allah korusun burnu bile aksa bakamadı derler ondan sonra
Asla 8 aylık hamileyken temizliğe girdim ağır geldi yapamadım yarıda bıraktım kimse demedi bırakma biz yapalım sen hamilesin ben bunu da geçtim karşılıklı yapmıyorum zaten bişeyleri bebeğim için gitmiyorum ve tavır yapıyorlar bu durumda bile

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Şahsen ben bebeğimi bırakıp kimseye temizliğe gitmem bence haklısın

Chyperus

Kayıtlı Üye
rank
Canım valla asla mecbur değilsin. Temizliği yaparken sana mı sordular sanki. Madem gelmeni istiyorlardı o zaman sana müsait olup olmadığını sorup ona göre yapsalardı. Ayrıca öyle bir mecburiyetin yok, herkes kendi evinden sorumlu. Köle alıyorlar sanki. Küsen küssün, umrumda olmazdı.

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Gitmem gerekmiyor canım sonuçta yardım edeni var kızı var kızı olmasa derim ki tamam yakınmış git ama kızı var birde üstüne küçük bebeğin var onunlami ilgileneceksin yoksa onun temizliğinimi yapicaksin hic takma küsmeye bahane aramışlar anlayışlı olsalar zaten seni çağırmayı teklif dahi etmezler

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Asla 8 aylık hamileyken temizliğe girdim ağır geldi yapamadım yarıda bıraktım kimse demedi bırakma biz yapalım sen hamilesin ben bunu da geçtim karşılıklı yapmıyorum zaten bişeyleri bebeğim için gitmiyorum ve tavır yapıyorlar bu durumda bile
O zaman hiç sıkıntı etme kendine bebişine odaklanmaya devam et sen yüzlerine gül farkında değil gibi yap küstüklerinin ama laf ederlerse de sakın altında kalma

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
O zaman hiç sıkıntı etme kendine bebişine odaklanmaya devam et sen yüzlerine gül farkında değil gibi yap küstüklerinin ama laf ederlerse de sakın altında kalma
Ya bende bir sıkıntı var mesela ufak bir tartışma olsa çok stres oluyorun söyleyeceğim çoğu şeyi stresten unutuyorum ellerim falan titremeye başlıyor yoksa sözlerim keskindir aslında keşke rahat rahat konuşabilsem de altta kalmasam 😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar