Sorum var Gerçekten haksız mıyım ben mi yanlış düşünüyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Gerçekten haksız mıyım ben mi yanlış düşünüyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,240 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gerçekten haksız mıyım ben mi yanlış düşünüyorum
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bebeğimlegüzel

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kayinvalidemle yakın oturuyoruz kış temizliğine girmişler kızıyla benimde bebeğim küçük diye hiç gitmedim bebeğimi bırakmak istemiyorum yani onunla ilgilenmek istiyorum neyse kendi kendine küsmüsler anlamadım gerçekten yardım etmem gerekir mıydı sorun ben de mi
Gitmemekle iyi yapmışsın hiçbir şey hak etmiyorlar inan kimse kusura bakmasın, eskiden olsa burda kaynanam şöyle oldu böyle oldu diyenlere karşı çıkardım ama şimdi anlıyorum da o kadar haklılar mış ki az bile söylemişler, sen kimseye mecbur değilsin, biz evimizi yaptığımız zmn kaynanamlarda kaldık ev bittikten sonra evime geleceğim zman dedimki gidecem şimdi arkamdan demesinler yapmadan gitti en azından yapayım bile demedi demesinler diye tek başına evlerinin temizliğini yaptım üstelik benden büyük kızı da vardı onların evini baştan aşağıya temizledim yıkadım bebeğimde yedi sekiz aylıktı o süreçte bebeğim hastalandı bana bakamadın dediler, neyse bu sene onlar bana geldiler dokuz ay boyunca kaldılar gidecekleri zmn ben evimin yaz temizliğini yaptım bana el bile atmadilar kızı yardım bile etmedi bana, onlarda öyle derler diye düşündüm ama umurlarında bile olmadı ,şimdi kendi kendime kızıyorum ne kadar da salak mışın ben, şimdi bende aynı onlar gibi davranıyorum kimse kimsenin kölesi değil hak edene hak ettiği değeri vereceksin

Allah seninde yardımcın olsun canım valla
Sağol.cnm.artik.susmuyom baktım.o gün kaynanam ve görümcem bana dedi sende değişmişin dedi ben dedim hiç degismemisimmayni kişiyim eskiden öyleydim ama her yıl.insan kendine daha bilgi biseyler katıyor kendine öğreniyor dedim sustu

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Kayinvalidemle yakın oturuyoruz kış temizliğine girmişler kızıyla benimde bebeğim küçük diye hiç gitmedim bebeğimi bırakmak istemiyorum yani onunla ilgilenmek istiyorum neyse kendi kendine küsmüsler anlamadım gerçekten yardım etmem gerekir mıydı sorun ben de mi
Bu postta bişey yazıyor dikkan ettinizmi sadece bendemi yazın moderatörler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu postta bişey yazıyor dikkan ettinizmi sadece bendemi yazın moderatörler
Ha tamam okudum yorumları anladım

mavi mavi88

Kayıtlı Üye
rank
Üslubuna dikkat etmeyip terbiyesiz içerikli dm attığı için uygulamadan uzaklaştırılmıştır ..
Tünaydın 🤭 arkadaş kek çırpsaydın börek açsaydın diyince dedim görümce kendini belli etmiş yazmak istedim ama üşendim 😁😁 @Sona sağolsun yazmış 😍
Bana bak uslupsuz kadın benim canımı sıkma arkadaş arkadaş kendine gel terbiyesiz görümce değilim ama 11 tane görümcesi olan bir gelinim haddini bil artık yazmiyayim yazmiyayim diyorum ama herkesin yazısına görüşüne saygı duymak zorundasınız ... ama inatla dik kafalilikla ben ben dersen eğer toplumda ve insanlikta mutsuz mutsuz dışlanmıs bir sekilde gezersin... ayrıca bakın üstüne basa basa söylüyorum görümce değilim kaynanam yok 11 görümcem var ve kendi aileme nasıl davranirsam onlarada o şekilde davranıyorum ...huzurum var çok şukur kendine ailenize iki eliniz kanda olsa koşarsiniz yalansa yalan diye yazın ne istiyorsunuz bu koca ailelerinden bilmem ne verirsen onu alırsan bu yazım bana saldırıya geçmiş 3 kişiye ozellikle kayranin annnesimidir nedir o çok bilmişe almış davulunu eline istediği gibi çalıyor haddini bil bildirirsem kötü olur ben senin arkadaşın değilim arkadaş arkadaş diye yazıp duruyorsun sen. Benim yakinimdan bile gecemezsin benim yorum yaptığım hicbiryere yorup yapma olurmu kendine gel belli sana çok susmuşlar ama bak ben susmam yok yebi hamilemidir nedir diye yazmişsin sanane gereksiz kadın sanane benim hamileliğimden

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bana bak uslupsuz kadın benim canımı sıkma arkadaş arkadaş kendine gel terbiyesiz görümce değilim ama 11 tane görümcesi olan bir gelinim haddini bil artık yazmiyayim yazmiyayim diyorum ama herkesin yazısına görüşüne saygı duymak zorundasınız ... ama inatla dik kafalilikla ben ben dersen eğer toplumda ve insanlikta mutsuz mutsuz dışlanmıs bir sekilde gezersin... ayrıca bakın üstüne basa basa söylüyorum görümce değilim kaynanam yok 11 görümcem var ve kendi aileme nasıl davranirsam onlarada o şekilde davranıyorum ...huzurum var çok şukur kendine ailenize iki eliniz kanda olsa koşarsiniz yalansa yalan diye yazın ne istiyorsunuz bu koca ailelerinden bilmem ne verirsen onu alırsan bu yazım bana saldırıya geçmiş 3 kişiye ozellikle kayranin annnesimidir nedir o çok bilmişe almış davulunu eline istediği gibi çalıyor haddini bil bildirirsem kötü olur ben senin arkadaşın değilim arkadaş arkadaş diye yazıp duruyorsun sen. Benim yakinimdan bile gecemezsin benim yorum yaptığım hicbiryere yorup yapma olurmu kendine gel belli sana çok susmuşlar ama bak ben susmam yok yebi hamilemidir nedir diye yazmişsin sanane gereksiz kadın sanane benim hamileliğimden
Kime haddini bildiriyormuşsun bildir bakalım ne o dm den yazdığın gibi hakaret içerikli mi bildireceksin haddi mi o kadar terbiye terbiye deyip dm den neden ağzını bozuyorsun?

Kime haddini bildiriyormuşsun bildir bakalım ne o dm den yazdığın gibi hakaret içerikli mi bildireceksin haddi mi o kadar terbiye terbiye deyip dm den neden ağzını bozuyorsun?
Kizlar sakin olun lütfen

Kizlar sakin olun

Kizlar sakin olun
Cnm sende takma onu kimler geçti giti burda oda gider sonunda

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar sakin olun lütfen

Kizlar sakin olun

Kizlar sakin olun

Cnm sende takma onu kimler geçti giti burda oda gider sonunda
Takmıyorum ki zaten ben bana yazdığın uygunsuz mesajdayım hala ki bu uygulamada ağzını bozan kimseyi barındırmadık şuana kadar kızlar iyi bilir tartışma yaşarken bile ağzımı bozmadan tarttıştık ama hanımefendi gelip dmden hakaret içerkli yazabiliyor nedne millet görmediği için mi ? Burada terbiye ahlak diye diye dolanıyor ama kimsenin görmediği yerdw terbiyesini bozabiliyor

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Takmıyorum ki zaten ben bana yazdığın uygunsuz mesajdayım hala ki bu uygulamada ağzını bozan kimseyi barındırmadık şuana kadar kızlar iyi bilir tartışma yaşarken bile ağzımı bozmadan tarttıştık ama hanımefendi gelip dmden hakaret içerkli yazabiliyor nedne millet görmediği için mi ? Burada terbiye ahlak diye diye dolanıyor ama kimsenin görmediği yerdw terbiyesini bozabiliyor
Ne oldu aysenurum

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Koca aileleri fesat kinci arsız olduklari senide hiç alakadar etmez

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar