Sorum var Gerçekten haksız mıyım ben mi yanlış düşünüyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Gerçekten haksız mıyım ben mi yanlış düşünüyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,239 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gerçekten haksız mıyım ben mi yanlış düşünüyorum
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bebeğimlegüzel

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Herkes aldığını verir diye düşünüyorum bakıyorum saldırıya güzel geçmişsiniz a ileden alınan üslup terbiye diye düşünüyorum ben zaten hanım efendi gidp köle gibi temizlik yapsın dememişim😅 ayrıca bu platformun sahibi falanmisiniz acaba diğer kizlar neden cevap vermemiş diye yazmişsiniz kimse kimsenin zaten kölesi değil offffff kime ne anlatıyorumki böyle düşüncede olan biri ve telaşa girmiycem size yazmak için siz dusuncenizle kalın ben düşüncemle kalayım olurmu🤚
Saldırıya filan geçtiğim yok yazdığınız yazının saçmalığını açıkladım güzel bir dille aynen aileden alınan terbiye belli ki size hiç uğramamış
Aileden alınan terbiye başka bir boyut bilmem farkında mısınız ama sanırım ilk gebelik bu tecrübesizlik buradan geliyor çocuğu olan helede bebeği küçük olan bir kadın doğru düzgün kendi evine yetemez. Sizin değimizle aileden alınan terbiye sadece geline de verilmez kaynana ve görümceye de verilmesi lazım! Yazı yazarken biraz düşünüp yazın direk millete saldırır gibi” yok sen bilerek gitmemiş , kırgınlık olsun istemişsin, yok bir kek yapacak kadar mı vaktiniz yoktu” demek ki yokmuş ben tek oğlumla olmama rağmen bazen ev işine yetemiyorum sizin dediğiniz resmen dalga geçmek gibi bir cümle olmuş

Son düzenleme:

Sona

Kayıtlı Üye
rank
O zaman da yalandan sordu iki dakika gelebilirdi diyeceklerdi 🫤
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biliyorum bakabilirler ama henüz küçük olduğu için ben ilgilenmek istiyorum onu aksatmak istemiyorum. Neden gitmem gerekiyordu peki ? Gelinler herşeyi yapmak zorunda mı hem kendi evini hem onlarınkini
Gitmek zorunda diyilsin canm senin bebkle iygilrnmelisin öyle bir zorumlulikda ola bilmez gelin evlerinin süpürgesimi 🤨

Oarf adet deyip kaynana vs .demissin geline yer vermemissin ,bende sana bunu yakistiramadim ,kaynana gelini ezerken ,hemcinsin olmuyor mu ? Gorumce ezerken hemcinsin olmuyormu ,bunlar laf edince gelin alttan alsin saygi duysun ,peki gelini kim alttan alacak ,kaynana es vs, her seyi yapsin desin sikinti yok ama geline altran alma deyince ucuz oluyo ve saygi kalmiyo oylemi ? Asil hemcimsim olarak kadinlari her seye saygi duyup tamm deyipte bu sekilde huzur olacagina inanmaya sevkettin icin ben yakistiramadim sana,bu dunyada hic kimsenin hakkini yeme ama kimseninde senin hakkini yemesine asla izin verme ,ne zulmeden ol nede zulme ugra islam buyukleri bunlari solerken koca icin saygi duyun ezilin dememistir,sen ise altta kalin koca icin saygi duyun bide tapalim tam olsun ,herkes ole dusunse huzur kalmaz diyosun ,asil susunca altta kalinca huzur saygi deger sevgi hic bisi kalmiyo bi kopek kadar degerin olmuyor,ben yasadim tecrubeyle sabit ,ne kadar iyi niketli olursaniz o kadar mal yerine koyulursunuz hayanizi mahvederler zerre acimazlar ,cunku sen kendind acimazsan hic kimseama hic kimse acimaz sana !!!

Sorun sende degil canim benegin var ,kaynanan duskun ve yalniz olsaydi vicdanen etmen gerekirdi ama su an yalniz ve bebekli olan sensin aslinda onlarin sana el atmasi lazim ,ne dinen nede kanunen ,yardim etme zorunlulugun yok.
Nasilda doktürmüsün güzelce anlatdin canm zorundasin yapmalisin deyenler görümcedir belkide gelinlerine öyle yapanlardir

Son düzenleme:

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Herkes aldığını verir diye düşünüyorum bakıyorum saldırıya güzel geçmişsiniz a ileden alınan üslup terbiye diye düşünüyorum ben zaten hanım efendi gidp köle gibi temizlik yapsın dememişim😅 ayrıca bu platformun sahibi falanmisiniz acaba diğer kizlar neden cevap vermemiş diye yazmişsiniz kimse kimsenin zaten kölesi değil offffff kime ne anlatıyorumki böyle düşüncede olan biri ve telaşa girmiycem size yazmak için siz dusuncenizle kalın ben düşüncemle kalayım olurmu🤚
İnsan kendiyle bu kadar çelişir işte yani ay neyse yazılacak çok şey var da vaktim yok dediğim gibi sen devam et ❤️

Gitmek zorunda diyilsin canm senin bebkle iygilrnmelisin öyle bir zorumlulikda ola bilmez gelin evlerinin süpürgesimi 🤨

Nasilda doktürmüsün güzelce anlatdin canm zorundasin yapmalisin deyenler görümcedir belkide gelinlerine öyle yapanlardir
Valla ben de tam bunu düşünmüştüm kesin yengesini sevmeyen saygı göstermeyen ve görmeyi de haketmeyen görümcedir demiştim 😁😁😁😁😁😁

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
İnsan kendiyle bu kadar çelişir işte yani ay neyse yazılacak çok şey var da vaktim yok dediğim gibi sen devam et ❤️

Valla ben de tam bunu düşünmüştüm kesin yengesini sevmeyen saygı göstermeyen ve görmeyi de haketmeyen görümcedir demiştim 😁😁😁😁😁😁
Sabah sabah ne güldüm şu görümce lafına ya 😂😂 günaydın bu arada kuzum

Sona

Kayıtlı Üye
rank

Aynen canim ilk aklima o takildi nasil kadin kadina böyle yazarki kendileri neymiş onuda görsetmiş yani

Yanlız altta kalma cümlesinden ne anladığınız arkadaşın sence altta kalma diyerek saygısızca davran mı dedi saygı ve hizmet arasında ufak bir çizgi var dinimizde bile var bir kadın yada erkek kaynana yada kayınbabaya bakmak zorunda değil ki hoş yardım etmek zorunda hiç değil o evde o gelin yokken ne yapıyorlardı milletten mi yardım diliyorlardı. Şuan siz aslında şöyle bir uslupla konuştuğunuz için hemcinsinize terbiyesizlik ve saygısızlık yapıyorsunuz. Saygı her zaman yapılması gereken bir şey ama kimse kimseye yardım etmek zorunda değil ben birine yardım etmiyorum diye saygısız da olmam aradaki ince farkı anlarsınız inşallah 🙏🏻. Ha saygı ile örf adette belirlenmez bunu da bilmenizi isterim .
Ağzına sağlık cnm ben mesela gelinim kaynanamla yasiyom her işi yapiyom kaynanam bazen kızına sesleniyor bunu yap falan bazen aklıma takılıyor ben yokken bu gorumce her işi yapıyordur ben geldigimde niye hiç bişey yapmıyor yardım etmiyor oda nadiren ediyor annesiyle kavga ederek tartışarak bir iş yapiyo

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ağzına sağlık cnm ben mesela gelinim kaynanamla yasiyom her işi yapiyom kaynanam bazen kızına sesleniyor bunu yap falan bazen aklıma takılıyor ben yokken bu gorumce her işi yapıyordur ben geldigimde niye hiç bişey yapmıyor yardım etmiyor oda nadiren ediyor annesiyle kavga ederek tartışarak bir iş yapiyo
Allah seninde yardımcın olsun canım valla

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Kayinvalidemle yakın oturuyoruz kış temizliğine girmişler kızıyla benimde bebeğim küçük diye hiç gitmedim bebeğimi bırakmak istemiyorum yani onunla ilgilenmek istiyorum neyse kendi kendine küsmüsler anlamadım gerçekten yardım etmem gerekir mıydı sorun ben de mi
Canım çocukdan önəmli hiçbişe yok doğru olanı yapmışsın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar