Geri sayım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serra tarafından oluşturulan Geri sayım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,294 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Geri sayım
Konbuyu başlatan Serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Son 9 gün ama normal doğum olacağım İcin tabi ne zaman gelir beyefendi bilmiyorum ben artık biran önce doğurmak istiyorum 🙄şuan karnımın sol tarafı bom boş sağ ve aşağı doğru toplandı altta bir sızı iğne batar gibi başka hic bişi yok smdilik

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Son 9 gün ama normal doğum olacağım İcin tabi ne zaman gelir beyefendi bilmiyorum ben artık biran önce doğurmak istiyorum 🙄şuan karnımın sol tarafı bom boş sağ ve aşağı doğru toplandı altta bir sızı iğne batar gibi başka hic bişi yok smdilik
Maşallah kuzum sağ salim bir avazda kurtulursun inşallah artık paşanın keyfine kaldı geleceği gün 🤭🤭

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah kuzum sağ salim bir avazda kurtulursun inşallah artık paşanın keyfine kaldı geleceği gün 🤭🤭
Vala aşkım yaa gelse de benı kurtulsam gün yaklastıkca gerilmeye başladım korku bastı artık ilk defa doğurcam ne nasıl oluyor hic bişi bilmiyorum tek basımayım kimse de yok yanımda yakınımda cevremde hic doğum yapmamıs cok bilmiş arkdaslarımdan Baska

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Vala aşkım yaa gelse de benı kurtulsam gün yaklastıkca gerilmeye başladım korku bastı artık ilk defa doğurcam ne nasıl oluyor hic bişi bilmiyorum tek basımayım kimse de yok yanımda yakınımda cevremde hic doğum yapmamıs cok bilmiş arkdaslarımdan Baska
Tek başına olmak konusunda aynıyız kuzum cidden 8lk gebelik zor bende düşünüyorum nasıl olacak vs diye Rabbim kolaylık versin annen filan nerde gelseler ya yanına bir kaç günlüğüne

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Tek başına olmak konusunda aynıyız kuzum cidden 8lk gebelik zor bende düşünüyorum nasıl olacak vs diye Rabbim kolaylık versin annen filan nerde gelseler ya yanına bir kaç günlüğüne
Onlar eskişehir de ben Niğde deyim canım annem de orda yalnız iki erkek var basında onlara kim bakıcak işe gidiyorlar ediyorlar bide düğün olcak kardesimin onunda koşturmacası var annemi göndermezler smdi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Onlar eskişehir de ben Niğde deyim canım annem de orda yalnız iki erkek var basında onlara kim bakıcak işe gidiyorlar ediyorlar bide düğün olcak kardesimin onunda koşturmacası var annemi göndermezler smdi
Anladım kuzum arkadaşların sık sık gelebilir mi yanına tek kalma yinede ne olur ne olmaz

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla gelsin paşa 🤗

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Rabbim sağlıkla hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin 🙏 yar ve yardımcın olsun

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Az kaldı ya😍 bak sonra kucağında olacak oğlusun dogurdum diye yazabilirsin her an cnm

Tüm sayfalar yüklendi.