Geri sayımlar nasil tatlı anneler🙈🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde 3 çocuk annesi tarafından oluşturulan Geri sayımlar nasil tatlı anneler🙈🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,503 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Geri sayımlar nasil tatlı anneler🙈🥰
Konbuyu başlatan 3 çocuk annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler ve anne adayları ayrıca genç yeni evlenen gelecekte yavru bekleyecek tatli genclerimizde katılsın lütfen. Bebek cinsiyeti isim önerisi falan muhtis olur Evet tatlı anne adaylarımız ne kadar kaldı doğumlara benim 23 gün tabi dogurmazsam bu süreçte,hamilelik süreciniz nasıl ilerliyor,benim bir iyidi bir kötü hormanlar yüzünden çok gergindim artık doğurmak ve rahatlamak istiyorum. Bebislerinizin cinsiyetleri ne birde benim kızım olacakmış 🤲 Kızlar sürekli üzülüyoruz geriliyoruz bende böyle post açayım hem birbirimize cevaplar verelim hemde kimin ne kadar süresi kalmış öğrenelim. Ha cinsiyet demisken isimlerini de yazın birbirimize hemfikir olur 🥰🙈 Zeynep İkra düşünüyorum ama İlkin Marin'de istiyorum 🤷 erkek olursa tabi bilemiyorum isim yok aklımda 🙈🤷

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba güzel anneler ve anne adayları ayrıca genç yeni evlenen gelecekte yavru bekleyecek tatli genclerimizde katılsın lütfen. Bebek cinsiyeti isim önerisi falan muhtis olur Evet tatlı anne adaylarımız ne kadar kaldı doğumlara benim 23 gün tabi dogurmazsam bu süreçte,hamilelik süreciniz nasıl ilerliyor,benim bir iyidi bir kötü hormanlar yüzünden çok gergindim artık doğurmak ve rahatlamak istiyorum. Bebislerinizin cinsiyetleri ne birde benim kızım olacakmış 🤲 Kızlar sürekli üzülüyoruz geriliyoruz bende böyle post açayım hem birbirimize cevaplar verelim hemde kimin ne kadar süresi kalmış öğrenelim. Ha cinsiyet demisken isimlerini de yazın birbirimize hemfikir olur 🥰🙈 Zeynep İkra düşünüyorum ama İlkin Marin'de istiyorum 🤷 erkek olursa tabi bilemiyorum isim yok aklımda 🙈🤷
Maşallah balım az kalmış eli kulağındadır minik melegin 😍 Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻. şükür doğurdum ben 19 günlük olduk bugün 💫
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız benimki canım Allah nasip ederse Gökçe koyacağız adını geri sayım 46. Sağlıkla gelsin bakalım bekliyoruz miniği 😍
Oyy az kalmış kuzum sanada Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Maşallah balım az kalmış eli kulağındadır minik melegin 😍 Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻. şükür doğurdum ben 19 günlük olduk bugün 💫
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oyy az kalmış kuzum sanada Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻
İnşallah teyzesi Kayra gibi bir hafta önden gidiyor bakalım ne zaman gelecek 😍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
İsim yok kız benimde beş hafta var doğuma planlı sezeryan olucam bebeğim iyi sağlıklı bende iyiyim ama eşimle isim yönünden anlaşamıyoruz az kaldı tirnaklarimi çıkaracam doldum çünkü

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Tüm sayfalar yüklendi.