Geri sayımlar nasil tatlı anneler🙈🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde 3 çocuk annesi tarafından oluşturulan Geri sayımlar nasil tatlı anneler🙈🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,504 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Geri sayımlar nasil tatlı anneler🙈🥰
Konbuyu başlatan 3 çocuk annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Küb®a

Kayıtlı Üye
rank
Yaa inşallah bizde günlük olduk deriz🤲 Rabbim sağlık sıhhat versin analı babalı büyüsün sana da Rabbim yardım etsin çok zor çocuk büyütmek 🤷Yaa kıyamam ne güzel dimi benim bebek doğduktan sonra hayallerim vardı oğlumla kızıma bakınca beni sinir ediyorlar hayallerim çöp olacak sanırım 😀🤍🤍🤍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum benim birde 3 bu heyecan dorukta ama korku bastırdı beni bugün doğum korkusu sardı neyi nasıl yapacağım bilemiyorum ama olacak herhalde ilk istediğim yüz üstü uyumak 😀

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yaa inşallah bizde günlük olduk deriz🤲 Rabbim sağlık sıhhat versin analı babalı büyüsün sana da Rabbim yardım etsin çok zor çocuk büyütmek 🤷Yaa kıyamam ne güzel dimi benim bebek doğduktan sonra hayallerim vardı oğlumla kızıma bakınca beni sinir ediyorlar hayallerim çöp olacak sanırım 😀🤍🤍🤍

Kuzum benim birde 3 bu heyecan dorukta ama korku bastırdı beni bugün doğum korkusu sardı neyi nasıl yapacağım bilemiyorum ama olacak herhalde ilk istediğim yüz üstü uyumak 😀
Y neden sinir ediyorlar annesi çok mu yaramazlar 🤭🤭 minikler Allah'ım razı olsun gülüm rabbim cümlemize yardım etsin

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Küb®a

Kayıtlı Üye
rank

Yüzüstü uyumak şuan bütün gebeler in hayali olabilir bence 🙃diğer ikisi kaç yaşında yardımcıların var ne güzel onlar sana yol gösterir bişekilde 😍

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yüzüstü uyumak şuan bütün gebeler in hayali olabilir bence 🙃diğer ikisi kaç yaşında yardımcıların var ne güzel onlar sana yol gösterir bişekilde 😍
Vallahi kızım 6 yaşında oğlum 4,5 ama gerçekten çok zor çocuk bakmak Kızım inat olgum ondan inat 🙄🤷

Y neden sinir ediyorlar annesi çok mu yaramazlar 🤭🤭 minikler Allah'ım razı olsun gülüm rabbim cümlemize yardım etsin
Yaramaz değiller ama inatlar yapma dedikçe yapan bir kızım var çok şükür evde koşmak top oynamak koltuktan koltuğa atlamak gibi huyları yok ama birbirleri ile acayip kavga ediyorlar hep ben arada kalıyorum kızıma kizsam üzülüyorum oğluma kizsam yine üzülüyorum ikisine bir kızıyorum kahroluyorum cidden çocuk büyütmek emek isteyen birşey 🤲Rabbim sağlık sıhhat versin diyorum oğlum 5 gündür hasta geceleri uykumuz yok yani benim yok bebek doğacak inşallah iyileşir bir an önce 🤲

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun peş peşe büyüyecekler ne güzel ben 12 sene sonra cesaret ettim oğlum 12 yaşında unutmuşum herşeyi sil baştan başladık bakalım hakkımızda hayırlısı olsun. 🤗
Vallahi ne güzel şimdiki aklım olsa baya ara verirdim ben bende çocuklarımla büyüdüm aslında çok akıllılar ama yok yani yapma dedikçe yapıyor kızım biliyor sinirlenecegimi yine yapıyor bu sıralar çok bağırıyorum hormanlar ile alakalı sanırım çünkü kızım diyor sen önceden bagirmazdin bize 🙄🤷vallahi ne uyku düzenim kaldı ne başka bişi yemek yapasim bile yok çocuklara kadar yapıyorum zor zanaat😔

Küb®a

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi ne güzel şimdiki aklım olsa baya ara verirdim ben bende çocuklarımla büyüdüm aslında çok akıllılar ama yok yani yapma dedikçe yapıyor kızım biliyor sinirlenecegimi yine yapıyor bu sıralar çok bağırıyorum hormanlar ile alakalı sanırım çünkü kızım diyor sen önceden bagirmazdin bize 🙄🤷vallahi ne uyku düzenim kaldı ne başka bişi yemek yapasim bile yok çocuklara kadar yapıyorum zor zanaat😔
Olsun zahmetler unutulur sağlık olsun da gerisi geçer Allah başka dert vermesin hormonlar bağırıyor ben bağırıyorum de sen çocuklara 🙃ben öyle diyorum bazen banada geliyorlar konuşan ben değilim sakın duymayın diyorum önden
az kaldı neyseki ya hepbirlikte çıkıcaz yada dahada sesler yükselecek bakalım önümüzdeki günler neler olucak çok düşünme hayırlı geceler Allaha emanet ol🙋🏻‍♀️

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Olsun zahmetler unutulur sağlık olsun da gerisi geçer Allah başka dert vermesin hormonlar bağırıyor ben bağırıyorum de sen çocuklara 🙃ben öyle diyorum bazen banada geliyorlar konuşan ben değilim sakın duymayın diyorum önden
az kaldı neyseki ya hepbirlikte çıkıcaz yada dahada sesler yükselecek bakalım önümüzdeki günler neler olucak çok düşünme hayırlı geceler Allaha emanet ol🙋🏻‍♀️
Öyle gerceketn sizede hayirli geceler Allah'a emanet olun 🤲

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Benimde son 22 günüm. Oğluşumuz olucak inşAllah. İsmini Ali Talha koyuyoruz Allah nasib ederse 💙 Rabbim hepimize yavrularımızı sağlıkla kucağımıza almayı, en kolay en güzel şekilde doğurmayı nasib etsin. 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar