Gidiyorum doğuma kızlar çok heyecanlıyım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ekim Anneleri kategorisinde Alzmrt tarafından oluşturulan Gidiyorum doğuma kızlar çok heyecanlıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,012 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ekim Anneleri
Konu Başlığı Gidiyorum doğuma kızlar çok heyecanlıyım
Konbuyu başlatan Alzmrt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alzmrt

balkizim

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim gülüm sen nasılsın görüşmeyeli neler yapıyorsun
Aman aynı hamam aynı tas hatta sabun ile aynı🤣🤣🤣 koca adı üstünde kocatir ev iş güç yemek klasik ev hanimligi kış geldi işte eve tikanirik kızımda hiç durmuyor habire gez gez öyle işte ugrasiyoruz sen siirttemisin bu arada azranin annesi elifim ben habire hesabım degisiyor

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Aman aynı hamam aynı tas hatta sabun ile aynı🤣🤣🤣 koca adı üstünde kocatir ev iş güç yemek klasik ev hanimligi kış geldi işte eve tikanirik kızımda hiç durmuyor habire gez gez öyle işte ugrasiyoruz sen siirttemisin bu arada azranin annesi elifim ben habire hesabım degisiyor
Evet elif olduğunu biliyorum gülüm bi hesapta sabit kalamadın gitti 😅 evet siirtteyim bende Yuşa Han'a rağmen hala yerleşmeye çalışıyorum onun hastalığı doktor randevuları tatil derken daha 1 hafta falan oldu eve geleli

balkizim

Kayıtlı Üye
rank
Evet elif olduğunu biliyorum gülüm bi hesapta sabit kalamadın gitti 😅 evet siirtteyim bende Yuşa Han'a rağmen hala yerleşmeye çalışıyorum onun hastalığı doktor randevuları tatil derken daha 1 hafta falan oldu eve geleli
Yuşa han nasıl ya iki yaşına girdi geçti hatta toparlanmadimi ı daha benim hesabı anlamadım habire değişiyor benim kuzenimde hatta iki kuzenim Siirt'te

Alzmrt

Kayıtlı Üye
rank
Lütfen dua edin benim için
Kızlar doğdu bebeğim çok şükür ikimizde iyiyiz biraz küçük bir bebek sadece zaman ile büyüyecek inşallah benimde biraz dikişlerim ağrıyor darısı sizlerin başınaaaa

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-10-28
Gebeliğinizin 39. Haftasındasınız.
Erkek bebekler kızlara göre biraz daha ağır olurlar. bebeğiniz 3150 gr ve 50 cm. sezaryen doğum yapılabilir. Normal doğum beklenirken bebek hareketleri iyi takip edilmeli ve kontroller aksatılmamalı.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 49 cm ağırlıgı 3200 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar