Sorum var Göbeğin düştüğü nasıl belli olur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Göbeğin düştüğü nasıl belli olur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 212 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göbeğin düştüğü nasıl belli olur
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Karar veremiyorum ya aynadan bakıyorum sanki inmiş gibi ama inmemiş gibide 😁😄 nasıl anlıycam
Doktor muayenesinde belli olur canim
Ayrıca bebeğin aşağı inmis ise sen bedeninde bir rahatlama hissedersin bebek artık göğsünün altında olmadığı için daha rahat nefes alıp verirsin birde bebek aşağı inmisse eğer makata doğru baskı yapar sende hissedersin
O zaman doğumun yaklaşıyor demektir

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Doktor muayenesinde belli olur canim
Ayrıca bebeğin aşağı inmis ise sen bedeninde bir rahatlama hissedersin bebek artık göğsünün altında olmadığı için daha rahat nefes alıp verirsin birde bebek aşağı inmisse eğer makata doğru baskı yapar sende hissedersin
O zaman doğumun yaklaşıyor demektir
Göbek düşmesi demek bebeğin baş aşağı dönmesi demek mi canım yoksa bebeğin kanala girmesi demek mi tam olarak eğer bebeğin baş aşağı dönmesi demekse benim bebeğe iki hafta önce baş aşağı dendi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Göbek düşmesi demek bebeğin baş aşağı dönmesi demek mi canım yoksa bebeğin kanala girmesi demek mi tam olarak eğer bebeğin baş aşağı dönmesi demekse benim bebeğe iki hafta önce baş aşağı dendi
Göbek düşmesi farklı bişey canım gebelikle alakası yok
Bizim dediğimiz bebek kanala iner yerleşir

Tüm sayfalar yüklendi.