Gobeginiz ne kadar buyudu...

• Konbuyu başlatan Narin
  • Toplam 31 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Narin tarafından oluşturulan Gobeginiz ne kadar buyudu... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,406 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gobeginiz ne kadar buyudu...
Konbuyu başlatan Narin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne
N

Narin

Guest
Arkadaslar,

Ilk uc ayda gobeginiz baya belli oluyor muydu? Ne zmn insanlar hamile oldugunuzu anlamaya basladi veya kilo almissin demeye basladilar? Baska bir sorum ise, her gordugunuz seyi tadiyor musunuz istemesebizde, yani hurafelere inanir misiniz?

mervetarik

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk üç ay göbeğim hariç her yerime kilo almıştım ama anlaşılıyordu çünkü normalde çok zayıftım

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar,

Ilk uc ayda gobeginiz baya belli oluyor muydu? Ne zmn insanlar hamile oldugunuzu anlamaya basladi veya kilo almissin demeye basladilar? Baska bir sorum ise, her gordugunuz seyi tadiyor musunuz istemesebizde, yani hurafelere inanir misiniz?
İlk 3 ay hiç kilo almadım 5.ayı tamamlıcam 4 gün sonra inşallah bi anda büyüdü gibi oldu ama 4.ay az bi alt karnım çıkmıştı şuan daha belli hareketlerini de hissediyorum artık kendi göbeğimde vardı biraz şan 3 kilo almış gözüküyorum ama bugün tartıldığımla dün aynı olmuyor bi 2 kilo eksik çıkıyorum bi fazla ödem oluyor sanırım

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
İlk 3 ay hiç kilo almadım 5.ayı tamamlıcam 4 gün sonra inşallah bi anda büyüdü gibi oldu ama 4.ay az bi alt karnım çıkmıştı şuan daha belli hareketlerini de hissediyorum artık kendi göbeğimde vardı biraz şan 3 kilo almış gözüküyorum ama bugün tartıldığımla dün aynı olmuyor bi 2 kilo eksik çıkıyorum bi fazla ödem oluyor sanırım
Merhaba baş ağrısı çektiniz mi acaba

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcımız olsun herhalde normal kime sorsam başı ağrıyo belki havadandir canm
Öyle sanırım canım amin inşallah yarın detaylı ultrasonum var orda bi sorcam bu durumu bi terslik olduğunu sanmıyorum da bebek büyüdükçe kan akışı daha çok ihtiyaç oluyor o yüzden olabilir diyorum☺️ sende göğüslerinden sıvı geliyor mu peki benim çok değil ama gelmeye başladı sıkmıyorum ama kendi çıkıyor bazen aşırı kaşıntı ve ağrısı var 😔

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar,

Valla ben sekizinci ayıma girdim hâlâ dışardan bakıldığında anlaşılmıyor 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar