Kaçıncı haftada göbeğiniz cikti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Kaçıncı haftada göbeğiniz cikti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,154 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaçıncı haftada göbeğiniz cikti
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve🥰

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
19.6gunluk olduk göbeğim çıkmadı diyordum bugün birden büyüdü acaba gaz mi yoksa bebek mi büyüdü 😁😁 eşimde hiç hamile değil gibisin dedi şiştim

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Canım Benim 6 ayken çıkmaya başladı geç çıktı iç karın geniş olursa fazla çıkmıyormuş
Benimki de yoktu ama şimdi bir şiştim ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir anda çıkar zaten canım ilk oğlumda 6 ayda çıktı net belli olması falan ikinci 4 ayda aşırı kilo verdiğim için çıkmadı hala
45 kiloyla hamile kaldm Allah izin verirse bir kizim olacak yanlarim çok çıktı kalcam büyüdü gibi karnım yoktu şimdi var 2 günde çıkar mi

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Oqlumda 45 kiloyla qebe kalmıştım son 2 ayda qöbeqm çıkmıştı. Bu qebeliqmde 53 kiloyla qebe kaldm 6 ayda qöbeqim çıktı benden önde qidiyor şimdi 27 haftalqm 🤭ilkm oqlan bu kız denildi

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
19.6gunluk olduk göbeğim çıkmadı diyordum bugün birden büyüdü acaba gaz mi yoksa bebek mi büyüdü 😁😁 eşimde hiç hamile değil gibisin dedi şiştim
Kızda daha cabuk cıkıyor gibi yada 2.gebelikler de öyle oluyor. İlk cocugum erkekdi onda 6 7 aydan sonra hafif belli olmaya baslamıstı hatta arkadan bakınca hic hamile degilsn gibi derlerdı🤭 kot falan giyerdim rahatca ama simdi 21+4 gunluk gebeyim şimdide cok cıkmadı karnım ama yanlarım genişledi gibi kıza benzetiyor doktorlar daha cinsiyetimiz belli degil de ben kız gibi hissedyorum kızda anne biraz daha şişiyor gibi geliyor bana😃

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Kızda daha cabuk cıkıyor gibi yada 2.gebelikler de öyle oluyor. İlk cocugum erkekdi onda 6 7 aydan sonra hafif belli olmaya baslamıstı hatta arkadan bakınca hic hamile degilsn gibi derlerdı🤭 kot falan giyerdim rahatca ama simdi 21+4 gunluk gebeyim şimdide cok cıkmadı karnım ama yanlarım genişledi gibi kıza benzetiyor doktorlar daha cinsiyetimiz belli degil de ben kız gibi hissedyorum kızda anne biraz daha şişiyor gibi geliyor bana😃
13 haftalıkken kız dedi doktorum ne giyecegimi bilemiyorum 😁😁 elbise almam gerek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızda erken çıktı benim erkekte qec çıkmsti
Sağlıklı olsunda başka birşey istemiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar