Kaçıncı haftada göbeğiniz cikti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Kaçıncı haftada göbeğiniz cikti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,180 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaçıncı haftada göbeğiniz cikti
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve🥰

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
19.6gunluk olduk göbeğim çıkmadı diyordum bugün birden büyüdü acaba gaz mi yoksa bebek mi büyüdü 😁😁 eşimde hiç hamile değil gibisin dedi şiştim
İlk gebeliğimde 4 veya 4 buçuk aylıkken çıkmıştı göbeğim şimdi ikinci gebeliğim 5 6 aylıkken belli olmaya başladı şuan 31+4 haftalık hamileyim çok kilo aldım oturduğum yerden kalkamıyom eşim vinç getiriyim mi seni kaldırmaya diyo 😂😂

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeliğimde 4 veya 4 buçuk aylıkken çıkmıştı göbeğim şimdi ikinci gebeliğim 5 6 aylıkken belli olmaya başladı şuan 31+4 haftalık hamileyim çok kilo aldım oturduğum yerden kalkamıyom eşim vinç getiriyim mi seni kaldırmaya diyo 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Banada garip garip bakıyor çok genişlediğimi soyluyor😁😁

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
19.6gunluk olduk göbeğim çıkmadı diyordum bugün birden büyüdü acaba gaz mi yoksa bebek mi büyüdü 😁😁 eşimde hiç hamile değil gibisin dedi şiştim
1 günde çıktıysa gaz vs olabilir canım ☺️ benimde çok geç çıkıyor karnım tam hamile olduğum 24 25 haftalarda belli olmaya başlıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız sen nerelerdesin ne zamandır girmiyorsun? Doğumdan sonra verirsin canım bişey olmaz ☺️

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimde çok sabırsızdı göbeğin hiç yok diyordu şimdi çıktı bu seferde biraz büyük değil mi birden nasıl büyüdü diyor 😁

Tüm sayfalar yüklendi.