Göbek bağı acil!!!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem6141 tarafından oluşturulan Göbek bağı acil!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 362 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göbek bağı acil!!!
Konbuyu başlatan Sinem6141
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arzu Asel

Sinem6141

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba
Kızımın göbek bağı bir hafta önce düştü. Fakat şu an baktığımda biraz kanama gördüm bu normal mi başına gelen var mı? Ne yapmam gerekir?? Cevap verebilirseniz çok sevinirim

Arkadaşlar merhaba
Kızımın göbek bağı bir hafta önce düştü. Fakat şu an baktığımda biraz kanama gördüm bu normal mi başına gelen var mı? Ne yapmam gerekir?? Cevap verebilirseniz çok sevinirim
Benim kızımda da olmuştu bende senin gibi korkmuştum doktoruna gösterdim korkulacak bisey yok dedi ama doğumdan sonra bi iğne yapılıyor ya sanirim K vitaminiydi ondan küçük dozunu yine yapmisti ondan sonra da kanama filan olmadı canım

Sinem6141

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımda da olmuştu bende senin gibi korkmuştum doktoruna gösterdim korkulacak bisey yok dedi ama doğumdan sonra bi iğne yapılıyor ya sanirim K vitaminiydi ondan küçük dozunu yine yapmisti ondan sonra da kanama filan olmadı canım
Yarın doktoruna götürücem ama insan yine de korkuyor işte teşekkür ederim canım

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Benim de öyle oldu cnm göbek kurumaya başlıyo bez sürüyo tekrar kanatıyo zeytin yağı sür arada yumuşak tut

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar