Göbek çatlağı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ZEYNEP_AYSİMA tarafından oluşturulan Göbek çatlağı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 371 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göbek çatlağı
Konbuyu başlatan ZEYNEP_AYSİMA
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuğba06

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar hamilelikte göbek çatlağı için ne kullandınız? Neyi tavsiye edersiniz. Nasıl önüne geçilebilir veya iyileşmesi için ne yapılmalı
Kişiden kişiye değişiyor canım ama ben ozon yağı kullandım bol su içtim hiç bı yerimde çatlağım olmadı çok şükür

Seydaysr

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar hamilelikte göbek çatlağı için ne kullandınız? Neyi tavsiye edersiniz. Nasıl önüne geçilebilir veya iyileşmesi için ne yapılmalı
Bio oil yağ var ben ondan aldım 34+4 haftalık gebeyim hiç çatlağım yok belki benim vücudum öyle belkide yağ faydalı geldi tavsiye ederim biraz pahalı ama etkili

Tuğba06

Kayıtlı Üye
rank
2 gebeliğimde de yağlar aldım. Badem yağı,havuç yağı hiç çatlağın olmadı. Şimdi de aldım ama düzenli kullanmadığımdan çatlaklarım var.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar