Göbek deliği içeri çökmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senayekta tarafından oluşturulan Göbek deliği içeri çökmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,107 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göbek deliği içeri çökmesi
Konbuyu başlatan Senayekta
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kullanıcımery

Senayekta

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar göbek deliğim içeri girmiş gibi boşluk oluşmuş resmen. Çukur gibi olmuş niye olmuş veya normal mi öyle olması. Dün eşim gördü diyo o niye öyle olmuş, bende korktum yani nolmuştur acaba diye 😔

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar göbek deliğim içeri girmiş gibi boşluk oluşmuş resmen. Çukur gibi olmuş niye olmuş veya normal mi öyle olması. Dün eşim gördü diyo o niye öyle olmuş, bende korktum yani nolmuştur acaba diye 😔
Gebelikten karın büyüdükçe dışa çıkar aslında canım ama. Hamile misin kaç haftalık?

...

Moderator
Mod
rank
Normalde son aylarda dışarı çıkıyor düğme gibi canım.Doktoruna yine bir söyle.Ama bir sorun olduğunu zannetmem canım.

Senayekta

Kayıtlı Üye
rank

...

Moderator
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar