28 ci haftada gobek deliği etrafinda ignelemeler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde gyulche tarafından oluşturulan 28 ci haftada gobek deliği etrafinda ignelemeler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 553 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 28 ci haftada gobek deliği etrafinda ignelemeler
Konbuyu başlatan gyulche
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Bu durumu yasayan varmi nete normal diyor bu gun kontroldeydim fakat korkudan unutmusum sormaya sanki kesliyor gibiydi iki gun tum karin cevremdeydi bu gun tek bolgede yuruyince geciyor yatinca dogru pozisyonu bulana kadar ineleniyor ilk zamanlarda olmustu doktor normal demisti

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Bu durumu yasayan varmi nete normal diyor bu gun kontroldeydim fakat korkudan unutmusum sormaya sanki kesliyor gibiydi iki gun tum karin cevremdeydi bu gun tek bolgede yuruyince geciyor yatinca dogru pozisyonu bulana kadar ineleniyor ilk zamanlarda olmustu doktor normal demisti
Canm inan bisey anlamadım k.bakma lütfen sanırım anlamadığım içinde fikir sunamıcam😍😘

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Canm inan bisey anlamadım k.bakma lütfen sanırım anlamadığım içinde fikir sunamıcam😍😘
🤣🤣🤣olabilir kusura bakmayin ben bulgaristanli.oldum.icin yalnis yazmis olabilirim karnimin ve gobe deliği etrafin da ozelikle iğneleme sanki bicakla sokup cikariyolar gibi 2 gun tum karnimdaydi bu gun tek bolgede ve ne gibi se bu saatlerde oluyor sonra birden geciyor ama yatarken hisediyorum yururkwn otururken yok varsada cok nadir

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
🤣🤣🤣olabilir kusura bakmayin ben bulgaristanli.oldum.icin yalnis yazmis olabilirim karnimin ve gobe deliği etrafin da ozelikle iğneleme sanki bicakla sokup cikariyolar gibi 2 gun tum karnimdaydi bu gun tek bolgede ve ne gibi se bu saatlerde oluyor sonra birden geciyor ama yatarken hisediyorum yururkwn otururken yok varsada cok nadir
Hmm anladım cnm çok geçmiş olsun ama hastalığının Nedenini anlayamadım Rabbim şifa versin inşallah Gebe misin canım😍

Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Gayet normal bebek içerde geriniyordur belki oda karnını gerdiği için ağrı yapıyordur

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Normal canım ileri doğru hareketleri de canını yakıcak benb30 haftalığım prenses karnımda ne yapıyorsa karnımın içi açıyor resmen dışarıdan dahi dokunamıuırum 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar