28 ci haftada gobek deliği etrafinda ignelemeler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde gyulche tarafından oluşturulan 28 ci haftada gobek deliği etrafinda ignelemeler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 574 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 28 ci haftada gobek deliği etrafinda ignelemeler
Konbuyu başlatan gyulche
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım ileri doğru hareketleri de canını yakıcak benb30 haftalığım prenses karnımda ne yapıyorsa karnımın içi açıyor resmen dışarıdan dahi dokunamıuırum 😂😂
Arada acitmaya basladi benimkide bu ignelemeyi ben 17 ci haftamada yasadim iki doktorum da normal demisti yine aynisi sanki aciyor kesliyor yırtıyor gibi yalniz bir bolge tum karnimdaydi bir yeriinde bu gun yalniz bir yerde boyle 1 hafta olmustum ondan pek korkmuyorum ama kendimi rahatlatmak icin yazdim dun kontroldeydim ve agrim yok tu ondan sormadim unutum zaren korudan kalbi dinlendi ayriyeten ayda 3 kez gitmeye basliyicam artik hastaneye gidicektim ama cok olucak ultrasonlar diye gitmedim bu ay 4 kez bakildi agrim oldu icin sukur iyiz

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım ileri doğru hareketleri de canını yakıcak benb30 haftalığım prenses karnımda ne yapıyorsa karnımın içi açıyor resmen dışarıdan dahi dokunamıuırum 😂😂
Vay be 30 hafta oldu mu ya sanki dün gibi adet olmadım deyişin 🙃 Bana çabuk geçti de sana nasıl geçti tabi orası da ayrı konu 😅
Arada acitmaya basladi benimkide bu ignelemeyi ben 17 ci haftamada yasadim iki doktorum da normal demisti yine aynisi sanki aciyor kesliyor yırtıyor gibi yalniz bir bolge tum karnimdaydi bir yeriinde bu gun yalniz bir yerde boyle 1 hafta olmustum ondan pek korkmuyorum ama kendimi rahatlatmak icin yazdim dun kontroldeydim ve agrim yok tu ondan sormadim unutum zaren korudan kalbi dinlendi ayriyeten ayda 3 kez gitmeye basliyicam artik hastaneye gidicektim ama cok olucak ultrasonlar diye gitmedim bu ay 4 kez bakildi agrim oldu icin sukur iyiz
Benim de hamileyken öyle olmuştu sonra göbek deliğim dışarı çıktı doktora sorduğumda normal bebek artık sığmıyor demişti

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Endişe etme canım dediğim gibi normal doktorunda normal demiş zaten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

B
Vay be 30 hafta oldu mu ya sanki dün gibi adet olmadım deyişin 🙃 Bana çabuk geçti de sana nasıl geçti tabi orası da ayrı konu 😅

Benim de hamileyken öyle olmuştu sonra göbek deliğim dışarı çıktı doktora sorduğumda normal bebek artık sığmıyor demişti
Banada çok hızlı geçiyor hazalım 😂😂

gyulche

Kayıtlı Üye
rank

Benimde Göbek deligim biraz cikti önce orasi agriyodu iğneleme seklinde sonra etrafida basladi durdu yalniz alt bolgesi kaldi kasiklara dogru kesiyolar gibi agriyor hafif eliyorum yumusak kasilma olsa sertlesir diyorum ve uzun sureli olmaz ayni zamnda ayakteyken geciyor doktor ilk karninda sertlesme varmi diye soruyuyor zaten agirm.oldunu soyledimde ama hic sertlesmedi 1 kez bebek yalniz bir tarafa toplandi sertlesti ama agrim.olmadi dun kontroldeydim zaten hersey normal bazi seyler yapildi icin korktum icin unutum bi ara aya kalktimda karnimda sertlik.oluyodu ve agirlik oda gaz mis ama bende mantar enfeksiyonu var ondanda olabilir.dediler ama oda kisa surede gecti

Endişe etme canım dediğim gibi normal doktorunda normal demiş zaten

B

Banada çok hızlı geçiyor hazalım 😂😂
Ilkinde de yasadim ama bukadar cok deil bir kaybim olunca daha cok korkuyorum o haftalar geldi korkuyorum surekli ondan yazip soruyorum iyi geliyor dikate alip cevap yazdiniz icin tesekurler❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benimde Göbek deligim biraz cikti önce orasi agriyodu iğneleme seklinde sonra etrafida basladi durdu yalniz alt bolgesi kaldi kasiklara dogru kesiyolar gibi agriyor hafif eliyorum yumusak kasilma olsa sertlesir diyorum ve uzun sureli olmaz ayni zamnda ayakteyken geciyor doktor ilk karninda sertlesme varmi diye soruyuyor zaten agirm.oldunu soyledimde ama hic sertlesmedi 1 kez bebek yalniz bir tarafa toplandi sertlesti ama agrim.olmadi dun kontroldeydim zaten hersey normal bazi seyler yapildi icin korktum icin unutum bi ara aya kalktimda karnimda sertlik.oluyodu ve agirlik oda gaz mis ama bende mantar enfeksiyonu var ondanda olabilir.dediler ama oda kisa surede gecti

Ilkinde de yasadim ama bukadar cok deil bir kaybim olunca daha cok korkuyorum o haftalar geldi korkuyorum surekli ondan yazip soruyorum iyi geliyor dikate alip cevap yazdiniz icin tesekurler❤️
Rica ederim canım benim korkma ama her gebelik bir değildir bir tanesi kötü geçti diye hepsi öyle olmaz. İyi düşün ki iyi olsun

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Benim de aynıydı iğne batması gibi bir hafta falan sürdü yanlış hatırlamıyorsam.Kıştı içlik giyiyordum onun değmesi bile bazen rahatsız ediyordu mesai ortasında tuvalette içliği çıkardığım bile oldu canımın acısından.Bazen bebek bağırsakları sıkıştırdığından bağırsakların bir bölümü göbek deliğine giriyormuş, geçici bir göbek fıtığı yani.Bağırsaklarımda da hem gaz hem de tuvalete gitme bakımından 30. haftadan itibaren beni çok zorladı ama doğumdan sonra geçti doktor değilim bilemem tabii belki aynı şeydir.Rabbim sağ salim evladına kavuşmayı nasip etsin, sağlıcakla büyüt inşAllah 😊

Ahahaha evet evet bazen delirtiyor beni evde birde 2 yaş sendoeumu başladı bizde 🤦🏻‍♀️
Ay var ya bu huysuzlukları sendromları gördükçe bunlar böyleyse diyorum ergenliklerinde ne yapacağız 😱🥲

Tüm sayfalar yüklendi.