Göbek fıtık korsesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eymenin Annesi tarafından oluşturulan Göbek fıtık korsesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 300 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göbek fıtık korsesi
Konbuyu başlatan Eymenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eymenin Annesi

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yenidoğan bebekte göbek fıtık korsesi kullanıp faydasını gören var mı bilgisi olan yazarsa çok sevinirim ❤️

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Yenidoğan bebekte göbek fıtık korsesi kullanıp faydasını gören var mı bilgisi olan yazarsa çok sevinirim ❤️
Gobek fitigi ilerleyen zamanlarda gecen bisey bebeklerde benim kizimda da vardi doktora gosterdim kuvezde yatarken bakti gobek fitigi dedi icine cokuyosa buyudukce gecer dedi cogu doktor bunun icin ameliyat diyor dedi ama sen 5 6 yasina gelene kadar yaptirma dedi bi ilac yada bisey kullanmaya gerek varmi dedim yok dedi 2 yasinda felan kendiliginden gecti bunun icin bisey yapma cnm bak icine cokuyorsa gobek buyuk ihtimalle gecer

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gobek fitigi ilerleyen zamanlarda gecen bisey bebeklerde benim kizimda da vardi doktora gosterdim kuvezde yatarken bakti gobek fitigi dedi icine cokuyosa buyudukce gecer dedi cogu doktor bunun icin ameliyat diyor dedi ama sen 5 6 yasina gelene kadar yaptirma dedi bi ilac yada bisey kullanmaya gerek varmi dedim yok dedi 2 yasinda felan kendiliginden gecti bunun icin bisey yapma cnm bak icine cokuyorsa gobek buyuk ihtimalle gecer
Evet içine giriyor tamam çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için içim rahatladı 🙏🏻❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya benimde kızımda vardı elleme kendiliyinden geçicek
Tamam çok sağolun ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar